Son Yılların En Yararlı İcatları

Son zamanlarda teknolojininde ilerlemesi ile hem tasarım olarak hem de işlevsellik olarak birbirinden güzel ve pratik ürünler piyasa çıkıyor. Bu konuda da bazı ilginç ve güzel tasarlanmış ürünleri sizlere tanıtacağım.

InaTrap Sinek ve Böcek Kovucu

InaTrap

2.6 kiloluk InaTrap zehir ya da ZAP olmadan böcekleri ortadan kaldırır. Bir LED’den ısıya maruz kaldığında, lambanın titanyum dioksit kaplama hava ile reaksiyona girer ve CO üretir ve sivrisinekleri üzerine çeker . Burada ki fan elektrikli süpürge gibi sinek ve böcekleri içine çeker. ACASE Inadays InaTrap.

Nerf Firevision Sports Football

511

Firevision Spor Futbol ultra-parlak ışık, gece veya gündüz parlıyor.
Firevision topu sadece özel gözlükleri takan insanlar görüyor.
Tek bir şarj ile saatlerce oyun keyfi.
Benzersiz microprism Teknoloji

Motrr Galileo Dock

Motrr Galileo Dock

360 derece dönebilen ve iphone için üretilen bu dock gerçekten harika bir icat. 360 derece dönme özelliği ve özel uygulaması ile video konferanslar yapabilir ve panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz.

WORX Trivac

79

 

Bahçenizi kaplayan pislikleri , yaprakları ve biçtiğiniz çimleri çok rahat bir şekilde bu alet ile temizleyebiliyorsunuz.Yaklaşık 10 galon yaprak temizleyebiliyor.

Süper Tıraş Makinesi

96

 

Philips’in yeni tıraş makinası Norelco Styleshaver Pro QS6160. Hem saç kesmeye hemde sakal ve bıyık düzeltmeye yarıyor.

 

iRobot Looj 330

106

 

Oluk temizlemeyi çok pratikleştiren bir alet iRobot Looj 330.Tıkanan su oluklarınıza, çatılarda ki su giderlerine bırakın o tek başına açsın.

dbest Bluetooth Hi-Fi Sistem

drobomini

 

Bu mükemmel hoparlörde 1.6 inç Lcd ekran bulunmaktadır. Ürün 180 derece dönebilmektedir.En güzel özelliği kablosuz olarak çalışabilmesi.

 

 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir