| | | | |

Şıklığınızı Ortaya Çıkaracak Pırlanta Tektaş Kolye Modelleri

Takılar, binlerce yıldır kadınlar için şıklık simgesi olarak tarif edilir. Özellikle tektaş ürünler kadınların şıklığına şıklık katar. Firmalar pırlanta takıların tarihsel geçmişini baştan yorumladı ve kadınların gözlerini dolduracak ürünler tasarladı.

Tektaş Kolye

Amor Pırlanta tektaş kolye hususunda oldukça kreatif bir çalışma yürütüyor. Şıklığa ek olarak zarafetten vazgeçmeyen kadınların bir numaralı tercihi olan tektaş kolyeler Amor Pırlanta ile daha şık ve her zevke hitap eder bir hal aldı. Tektaş kolyelerin karatları tamamen hanımefendilerin zevkine hitap edecek şekilde onların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle tasarım konusunda oldukça titiz olan Amor Pırlanta her bir kolyeyi nadide bir parça olarak üretmektedir. Bu bağlamda her kadın aynı kolyeyi kullanmayarak ayrıcalığının keyfini çıkarıyor.   Her kolye kendine özgü özellikler taşıyor.

Pırlanta Tektaş Kolye

Genel olarak özel günler için düşünülen pırlanta tektaş kolye yeni moda akımlarıyla beraber günlük hayatta da kullanılır oldu. Kahve toplantıları, öğle yemeği buluşmaları özel geceler de dahil olmak üzere her yerde kullanabileceğiniz pırlanta tektaş kolyelerde bilinen markaların Pırlanta imzasını görmek artık zor değil. Özellikle üretim aşamasında pırlantaların tek tek inceleniyor olması ve aynı hassasiyetle kolyelerle buluşturulması ürünlerin kalitesine kalite katmaktadır. Pırlantalar duruş olarak gayet asil ve şık durmaktadır. Ancak kaliteli ellerde pırlantalar daha farklı bir kaliteye bürünmektedir. Amor Pırlanta bu durumun farkında olarak her ürün için ayrı ayrı çalışma yürütmekte ve her işi ilk günkü heyecanla yapmaktadır.

Pırlanta

Pırlanta takılar için her ürün için ayrı ayrı mesai harcansa da müşterinin dikkat etmesi gereken noktalar da mevcut. Pırlanta kendi içinde farklı renk skalasına sahip bir üründür. Bu nedenle dolayı renklere çok dikkat etmek gerekmektedir. Ülkemizde de aynı şekilde belli bir renk skalası mevcuttur. Genellikle bu skalanın dışına çıkılmaz. Ancak özellikle beyaz renk pırlantalar için H ve D arası sınıflar önerilmektedir. Pırlanta takılarda da renk skalasına oldukça dikkat etmek gerekir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise berraklıktır ki SI berraklık seviyesi en çok tercih edilen seviyedir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir