| | | | |

Kedilerin Sağlıklı Beslenmelerini Sağlamak için Hangi Kedi Mamaları Seçilmeli?

Kedi maması evcil dostlarımızın sağlıklı, mutlu ve uzun bir hayat yaşamaları için en önemli konuların başında geliyor. Sağlıklı beslenmeleri için de kaliteli bir kuru mama seçimi yapmanız gerekmektedir. Evcilal olarak sizlere kedinizin her dönemi için uygun kuru mama çeşitlerini sunmaktan mutluluk duyarız. Kedinizin ırkına, cinsine, yaşına ve ebatına göre en uygun kedi mamalarına ulaşabilirsiniz. Kedinizin cinsine en uygun kedi mamasını seçmek için yaş mama ya da kuru mama çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Minik dostlarımızın her zaman sağlıklı, mutlu ve dinç olması için sizlere her zaman en güvenilir, orijinal ve taze mamaları sunmaktan mutluluk duyarız. Kedilerinizin maması temel olarak kuru mama olmalıdır. Haftada iki ya da üç kez yaş mama tüketmesi yeterli olacaktır. Yaş mamalar kedi dostlarımızın en sevdiği besinlerin başında gelse de sürekli verilmesi ağız ve diş sağlığının bozulmasına yol açacaktır. Sitemiz üzerinden kedi dostunuzun severek tüketeceği, uzun yıllar sizinle arkadaşlık etmesini sağlayacak en sağlıklı besinler arasından seçim yapabilirsiniz.

Kedi Maması Çeşitleri

Kedi maması çeşitleri kuru mama ve yaş mama olarak iki farklı şekilde sunulmaktadır. Bunun dışında kedinizin eğitiminde kullanabileceğiniz ödül mamaları bulunmaktadır. Kedinize kuru mama ve yaş mamayı eş zamanlı olarak verirseniz kediniz her zaman yaş mamayı tercih edeceği için yaş mamayı haftanın belirli günleri kontrolü olarak vermeye her zaman özen göstermeniz gerekmektedir. Ancak yaş mama kedinizin sağlığı için özellikle ağız ve diş sağlığı için oldukça zararlıdır. Bundan dolayı bu mamaları haftanın belirli günleri vermeniz her zaman tavsiye edilmektedir. Yaş mamalar için sizlere her zaman besin değerleri yüksek ve kedinizin sağlığını destekleyecek mamaları Evcilal olarak sunmaktan mutluluk duyarız. Kediniz için ideal beslenme planını öğrenmek için mutlaka veterinerinizden destek alarak, sitemiz üzerinden en kaliteli mamalara ulaşabilirsiniz.

Kedi Maması Fiyatları

Kedi maması fiyatları satın alacağınız kedi mamasının özelliklerine ve kalitesine göre belirlenmektedir. Evcilal olarak sizler için her zaman en kaliteli mama çeşitlerini maksimum uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir