Notice: Trying to get property 'parent' of non-object in /home/wwwinan/public_html/wp-content/themes/kryexnano/inc/options.php on line 858

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/wwwinan/public_html/wp-content/themes/kryexnano/inc/options.php on line 859

En Anlamlı Öpücük Anıta Tırmanıp Ata’yı Öptü

52
ads

Açıkçası Atatürk düşmanlarının bukadar arttığı dönemde böyle bir görüntü görmek beni çok mutlu etti. Gördüğünüz küçücük çocuk Atatürk’ün yanağına küçücük bir öpücük kondurmak için dakikalarca uğraşıp anıta tırmandı ve Atatürk’ü yanağından öptü.

Olay Adapazarı’nda yaşanıyoru. Adapazarı Kent Meydanı’nda arkadaşları ile oyun oynayan 10 yaşında ki çocuğun, Atatürk Anıtı’na tırmanıp Atatürk’ü yanağından öpmesi Mobese kameraları tarafından yakalanmış. Eminim benim gibi sizlerinde bu haberi okuyunca yüzlerinden bir tebessüm ve mutluluk oluşacak.

Yaklaşık 2 dakikalık kayıtlarda Atatürk Anıtı’na tırmanan küçük çocuk Atatürk heykelinin omzuna oturup sıkı sıkıya sarılarak yanağına öpücük konduruyor. Bir yandan arkadaşlarıyla da konuşan çocuk, daha sonra aşağıya iniyor.

İşte öpücüğün resimleri;

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Kartal Ticaret