Notice: Trying to get property 'parent' of non-object in /home/wwwinan/public_html/wp-content/themes/kryexnano/inc/options.php on line 858

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /home/wwwinan/public_html/wp-content/themes/kryexnano/inc/options.php on line 859

Doğru Gümüş Yüzük Kullanımı Nasıl Olmalı?

46
Doğru Gümüş Yüzük Kullanımı Nasıl Olmalı?
ads

Gümüş yüzük kadınlar için vazgeçilmez bir aksesuar ürünüdür. Kadınlar için aksesuar seçimi daha çok tasarımı ile dikkat çekici olduğu zaman satın alınıyor fakat tasarımı kadar yüzüğün uzun ömürlü olması da bir o kadar önemli bir durumdur. Bu yüzden gümüş yüzük dayanıklılığı sayesinde daha çok tercih edilmeli.  Gümüş yüzük modelleri son zamanlarda yarı değerli ve değerli taşlı tasarımları ile dikkat çekmekte..

Peki gümüş yüzük nasıl seçilmeli yada kullanımı nasıl olmalı? Eğer esmer veya buğday tenliyseniz parlak taşlı gümüş yüzüklerden uzak durmanız estetik açısından daha doğru olacaktır çünkü parlak taşlı gümüş yüzükler esmer tende keskin geçiş ile el hatlarının biçimsiz durmasına sebep oluyor.  Diğer dikkat edilmesi gereken nokta el şeklinize göre gümüş yüzük seçiminiz. Parmaklarınız ince ise detaylı veya kalın gümüş yüzükler seçebilirsiniz fakat ellerinizin geniş olduğunu düşünüyorsanız kısa ve daha az detaylı gümüş yüzük modellerini seçmeniz daha doğru olacaktır.

Tercih edeceğiniz yüzük modeli ile kombininizi desteklemeniz mümkün. Günlük bir kombine dilerseniz çok taşlı olmayan daha çok tasarımı ve kullanışlı olma özelliği ile ön plana çıkan bir yüzük tercih edebilirsiniz. Şık olmanız gereken bir gün için de yapmanız gereken tek şey aksesuar alanınızda yüzük, küpe veya bileklik modellerinden hangisinin daha baskın olacağına karar vermek daha doğru olacaktır. Kısa bir ipucu; eğer gümüş yüzük modeliniz taşlı ve gösterişli ise diğer aksesuar seçimlerinizi olduğunca sade seçerek dengelemeniz daha hoş bir görüntü sağlayacaktır.

Keyfigumus.com içerisinde bir çok gümüş yüzük modelinde gümüş yüzük erkek ve gümüş yüzük bayan seçenekleri bulabilirsiniz. Eğer gümüş yüzük alyans modelleri arıyorsanız KeyfiGümüş’de doğru yüzüğü bulacaksınızdır çünkü KeyfiGümüş size bir çok ürün grubu ile taşlı bayan yüzükler, gümüş taşsız bayan yüzükler, gümüş tamtur yüzükler, gümüş tektaş yüzükler, gümüş alyanslar, gümüş taşlı erkek yüzükler, gümüş taşsız erkek yüzükler, gümüş isimli yüzükler ve erkek gümüş yüzük özel tasarım ürünlerini en uygun fiyatlara gümüş yüzük severler ile buluşturuyor.

Keyfigumus.com gümüş aksesuar cenneti olup size gümüş yüzük haricinde gümüş kolye, gümüş bileklik, gümüş küpe, gümüş tesbih ve gümüş setler kategorilerinde bulunan çeşitli tasarım ürünleri zevkinize göre seçip güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz!

ads

Bir cevap yazın

Kartal Ticaret