Yeni Çağın Trendi Facebook

11
ads

facebookDünyada internet kullanımınız artmasıyla beraber sayıları artan internet siteleri sadece bilgi vermekle kalmıyor insanları birbirine bağlamaktadır. Bu sitelere verilecek en iyi örneklerden biri de Facebook’tur. Facebook size hem önceki facebook arkadaşlarını bulmanızda yardımcı olurken hem de yeni arkadaşlar bulmanıza ve onlarla facebook sohbet etmenize yardımcı olmaktadır. Dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip olan Çin’i bile geçmeyi başaran facebook popülerliğini günden güne artırmaktadır. Sadece arkadaşlık kurmak için değil, videodan oyuna, resimden bilgilere kadar bir çok uygulamayı da kullanmanıza izin veren facebook’ta bir yandan oyun oynarken bir yandan da video izleyebilirsiniz. Bir çok ülkede yasakçı zihniyetlerin kullanımını kapattığı bazı video siteleri paylaşamadığı videoları facebook‘ta sayfa kurarak paylaşmaktadır. Video paylaşma ve izleme yönünden facebook bir çok video izleme sitesini geride bırakarak dünyanın en büyük ve en iyi sosyal paylaşım sitesi olduğunu kanıtlamıştır.
Değeri artan facebook’un bu değerini düşürmek isteyen, kendi sosyal paylaşım sitelerine çekmek isteyen kişiler facebook’un yakında ücretli olacağını söyleyerek insanları facebook’tan soğutmaya çalışmaktadır. Ayrıca facebook sizin bilgilerinizi reklam firmalarıyla paylaşıyor diyerek insanları facebooktan yıldırmaya çalışanlar bu çalışmalarında da başarısız olmaktadırlar.
Yeni çağın en iyi sosyal paylaşım sitesi olan facebook, bir çok televizyon kanalında ve gazetede Yeni Çağın Trendi olarak gösterilmektedir. facebook’u interneti olan olmayan bir çok kişi kullanmaktadır. En ünlü yıldızdan tutun normal bir vatandaşa, futbolculardan devlet adamlarına kadar herkesin kullandığı facebook’a sizde ücretsiz üye olabilirsiniz. Facebook ücretsiz olduğu gibi her zamanda ücretsiz kalacaktır.

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın