Warcraft Sinema Filmi Oluyor

İlk oynadığım oyunlardan biri olan ve en sevdiğim oyun olan Warcraft sinema filmi olarak karşımıza geliyor. Bu beni gerçekten çok sevindirdi eminim Warcraft hayranları da buna çok sevinmiştir.Vancouver’da çekimleri devam eden filmin oyuncu kadrosunda Ben Foster, Travis Fimmel, Paula Patton, Toby Kebbell, Rob Kazinsky, Dominic Cooper, Daniel Wu ve Clancy Brown gibi isimler yer alıyor.

  Oyun severlerin büyük bir merakla beklediği Warcraft filminin çekimlerine başlandı. Senaryosunu Charles Leavitt ve Duncan Jones’ın üstlendiği filmden ilk görüntü Empire dergisinden geldi.

Vancouver’da çekimleri devam eden filmin oyuncu kadrosunda Ben Foster, Travis Fimmel, Paula Patton, Toby Kebbell, Rob Kazinsky, Dominic Cooper, Daniel Wu ve Clancy Brown gibi isimler yer alıyor.

11 Mart 2016 tarihinde Amerika’da vizyona girmesi beklenen filmin Türkiye vizyon tarihi henüz belli değil. İşte karşınızda yayınlanan ilk görüntü!

warcraft cinema film

Hikaye ilk çıkan warcraft oyunu orc ve human’a dayalı olacak , yani night elf’ler blood elf’ler daha niceleri bir sonraki filmlerde karşımıza çıkabilir , birbirinden bağımsız olarak yaşayan orc clanlarının birleşerek Horde birliğinin nasıl yaratıldığına şahit olacağız ve belkide hikayenin en iyi kısmı burası olacak, hikaye inanılmaz derecede geniş ilk filmin kalitesi diğer filmlere etki edecektir umarım güzel bir seri bizleri bekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir