Ve Kağan Söylemezgiller Konuştu;Trabzonspor’a Kapak

9
ads

Son zamanlarda şu mesaj olayını duymayan yoktur. Duymamakta elde değil zaten bu saçma sapan olayı kendileri için çıkar sağlamaya çalışan bazı kendini bilmezler (trabzonspor, millet vekili, serhat ulueren) okadar büyüttüki herkes duydu. Ama Ankaragücü futbolcusu Kağan Söylemezgiller bugün yaptığı imzalı ve yazılı açıklaması ile hepsine kapağı takmıştır.

Ankaragücü futbolcusu Kağan Söylemezgiller’in yazılı açıklaması aşağıda arkadaşlar. Özellike Fenerbahçeli arkadaşlar okuyun ve bize çamur atmaya çalışan salaklarla gülüp dalga geçin :).

İşte Kağan Söylemezgiller´in olaylara açıklık getiren o mektubu

“Geçen süreçte konulara cevap vermememin tek nedeni ülkemi temsil etmiş olduğum A2 Milli Takımına bir zarar gelmemesi ve Avrupa Şampiyonası yolunda kritik bir maçı olan A Milli Futbol takımımızın önemli bir oyuncusunun da söz konusu polemiklere alet edilmesini istemediğimdendir. Yaşanan süreçte bu yaratılan suni gündeme şimdi cevap vermek istedim.

Bu konuyla anılmam beni‚ ailemi ve üzerimde hakkı olanları üzdüğü için bir açıklama yapmak istiyorum. Üzerimde hakkı olanlar arasında ailem‚ Sayın Başkanım Ahmet Gökçek‚ menajerim Ahmet Bulut ve yardımcısı Ekrem Okumuş başta gelmektedir.

Bu insanlar benim için futbol hayatımda çok önemli.

Başkanım Ahmet Gökçek bu konuda takipçi olduğu onun ne kadar profesyonel olduğunu gösteriyor ve tabi ki bunların hepsine açıklık getirmek istiyor.

Ben Başkanımla bu konuyu açık açık konuştum‚ çünkü saklayacak hiçbir şeyim yok ve bu konuda hiçbir yanlış ve yasak yapmadığıma inanıyorum.

Başkanım bizleri uyardıktan sonra kendisiyle oturup konuştuk ve her şeyi gösterdim. Bunların şaka olduğunu ve Ekrem Okumuş´un ne kadar benimle ilgilendiğini anlattım.

Ama burada yazdığım gibi bu konuda hiçbir kötü niyet yok.

Ben zaten Ekrem Okumuş´un benimle şaka yaptığını biliyordum yazdıklarının hiçbiri zaten olamazdı. Bu olaylar yaşanılanların dışında farklı bir boyutta olsaydı zaten benim vereceğim tepki de farklı olurdu.

Bir futbolcunun başka bir futbolcuyu kulübüne transfer ettirmesi zaten mantık dışı.

İnsanlar böyle bir şeye nasıl inanıyorlar anlamıyorum.

Fenerbahçe´nin Başkanı var ve en önemlisi bir teknik direktörü var. Böyle şeylere onlar karar verir yani Emre abi ile olacak şeyler değil bunlar.

Benim Emre abimle zaten böyle bir konuda hiçbir diyaloğum olmadı.

Maçtan maça ancak birkaç kerede tesadüfen görüşmüşüzdür.

Yani Ekrem Okumuş´un söylediklerinin şaka olduğunun farkındaydım.

Menajerim Ahmet Bulut ile zaten bu konuları hiç konuşmadık ama inşallah A2 Milli Takım kampından sonra oturup konuşuruz.

Zaten benim Ankaragücü ile hayallerim var‚ ligde ilk beş arasına girmek ve Ankaragücü ile Avrupa´da oynamak gibi. Bu muhteşem taraftarın ve camiamızın bunları hak ettiğini düşünüyorum.

Ve tabi ki A Milli Takımına yükselmek istiyorum. Bana destek olan herkesin mutlu olmasını istiyorum. Bundan sonra inşallah önümüzdeki sezonda güzel olaylarla hatırlanırım. Bunun için elimden geleni yapacağım. Bu konu beni ve ailemi çok üzdü ve öğrendiğim çok şey oldu. Bahsi geçen konu şaka bile olsa Türkiye´de spor camiasının bir parçası olmakla beraber her konuda göz önünde olduğumu genç yaşıma rağmen öğreniyorum.

Bu konuda adı geçen herkesten özür diliyorum bir hatam olmasa da.
Sayın Başkanım Ahmet Gökçek´e bana her konuda destek verdiği için teşekkür ederim.

Kağan Söylemezgiller”

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın