Türkiye’de Çıplaklar Oteline Ne Dersiniz ?

17
ads

Buda oldu, Türkiye’ye çıplaklar oteli açılıyor. Milletimiz bunu kaldırabilirmi bilmiyorum ama büyük problemler yaşanacağına emimin. Başkası söylese inanmazdım fakat cuma günü Beyaz Show a canlı bağlanıp gerçek olduğunu açıkladı yöneticiler. Oteli yapıp yurt dışındaki firmalara pazarlıyorlar. Türkiyeden otele gitmek isteyen olursa yine yurtdışındaki firmalar ile anlaşacakmış.MUĞLA’nın Datça İlçesi’ne 15 kilometre uzaklıkta bulunan bir otel, Türkiye’nin ilk çıplaklar oteli olarak hizmet vermeye hazırlanıyor.

İŞTE O OTEL

Türkiye'nin ilk çıplak oteli

Bir aile tarafından Datça Yarımadası’nın güneyinde, Emecik Köyü sınırları içerisinde, Akdeniz kıyısında 14 dönümlük arazi üzerinde 2 yıl önce yaptırılan otel, 175 yatak kapasitesiyle 1 Mayıs’tan itibaren kapılarını dünya çıplaklarına açacağı belirtildi.

Türkiye’nin ilk yasal ‘çıplaklar oteli’ unvanını alacak olan tesisin internet ortamında tanıtımlarına başlandı.

Şirketin pazarlama yetkilisi Ahmet Koşar, ilk aşamada 7 ülkeden turizm acenteleri ve tur operatörleriyle anlaşma sağlandığını belirterek, “Almanya, İngiltere ve Hollanda’dan yoğun talep var. Fransa, İtalya ve Norveç’ten de rezervasyonlar almaya başladık. İsviçre’den henüz rezervasyon gelmedi. Bu 7 ülkeye son olarak İsrail ve Rusya da eklendi. Tesis, Türkiye’nin ilk çıplaklar oteli olacak” dedi.

‘TÜRKİYE’DEN MÜŞTERİ KABUL EDİLMEYECEK’

2 blok halinde 175 yatak kapasiteli otelde havuz, aquapark ve hamam bulunduğunu belirten Ahmet Koşar şunları söyledi:

TÜRK MÜŞTERİLER HÜLLE YOLUYLA YARARLANABİLECEK

“Çıplaklar oteli olarak hizmet verecek olan tesis için satışlarımız yurtdışı acenteler aracılığıyla yapılacak. Türkiye’den müşteri kabul edilmeyecek. Ancak Türk müşteriler de yurtdışındaki acenteler aracılıyla otelden yararlanabilir. Çıplaklığa otel sahası içinde izin verilecek. Otel sahası dışında kamusal alandaki plajlarda çıplak olarak denize girilmesine izin verilmeyecek. Ayrıca yarımadanın kuzeyinde Ege Denizi kıyısında firmaya ait ve dışarıya kapalı olan Çakal Koyu’nda isteyen müşterilerimiz çıplak olarak denize de girebilecek. Tesiste Türk personel görev yapacak.”

Şu ana kadar 200 müşteri kaydı alındığını belirten Koşar, yeni oldukları için fiyatları düşük tuttuklarını kaydederek şöyle konuştu:

“Kişi başı konaklama ücreti her şey dahil 70 euro olacak. İlk yıl olduğu için fiyatları düşük tutmayı tercih ettik. Dünyanın gelir seviyesi en yüksek turistleri Datça’ya gelecek. Otel müşterilerimiz için ilçe turları düzenleyeceğiz. Datça ekonomisine önemli bir katkı sağlayacağımıza inanıyorum. Dünyada natürist turizm giderek yaygınlaşıyor. Sadece Almanya’da 10 milyon civarında natürist var. Bu bir yaşam tarzı ve önemli bir sektör haline geldi. Birçok ülkede bunun örnekleri var.”

kaynak: hürriyet

ads
Benzer Yazılar
8 Yorum
  masterthone2

  tam benlikmiş ama Türkiye bunu kaldırırmı bilemem sonuçta müslüman bir ülkede hoş karşılanmayabilir.Yada çok rağbet de görebilir sonuçta türk erkeklerinin ne yapacağı belli olmaz 🙂

  24 Nisan 2010
  devonion

  şimdi erkelerin hepsi (ben dahil) Allah derim diyecektir 🙂
  ama bayanların bizimle aynı görüşte olmadığına kesin eminim 🙂

  24 Nisan 2010
  Web Developer

  ön rezervasyon yaptırmak istiyorum 😀

  24 Nisan 2010
  McCOY35

  Şimdi olaya diğer yönden bakmak gerekirse gelen herkesin resimdeki gibi çıtır tabir edilen hatunlar olmayacağı kanısındayım yaşı biraz daha geçkin bayanlar gelecektir genellikle onu gören erkelerde kaçacaktı 😀

  25 Nisan 2010
  Murat

  Herkes gelecek olan bayanlardan bahsediyor. Eğer buraya gitmeyi düşünüyorsanız sizlerde çıplak olacaksınız. Eee görmek istiyorsanız önce göstermeniz lazım 🙂

  27 Eylül 2011
  yensel

  çiplaklık güzeldir.ama kendi içinde.çıplak bir kadın hazine gibidir.dişa yansıyınca hiç de iyi şeyler olmaz.sonuçta mülüman bir ülkeyiz.erkeklerin diz kapağı göbek arası göstermeleri kadınların ise bir tek tırnağını bile göstermeleri dine aykırıdır.vebal yapanların üstüne beladır.

  11 Ağustos 2012
  yensel

  çiplaklık güzeldir.ama kendi içinde.çıplak bir kadın hazine gibidir.dişa yansıyınca hiç de iyi şeyler olmaz.sonuçta müslüman bir ülkeyiz.erkeklerin diz kapağı göbek arası göstermeleri kadınların ise bir tek tırnağını bile göstermeleri dine aykırıdır.vebal yapanların üstüne beladır.

  11 Ağustos 2012
  4564ALAPA

  eğer çıplak görmek istiyorsanız sizind eçıplak olmanız lazım o yüzden ilk gösterin sonra görün:D

  6 Mayıs 2016

Bir cevap yazın