yangın tüpü
baca temizliği
sandalye
davlumbaz söndürme sistemi
Titanfall Xbox 360 İçin Geldi – İnanılmaz.Net |Otopsi |Videolar | Resimler

Titanfall Xbox 360 İçin Geldi

Merakla beklenen Titanfall sonunda Xbox 360 içinde çıktı. Xbox 360 sahibi biri olarak bu habere çok sevindim. 2014’ün en çok beklenen oyunlarından biriydi. Ve beklenildiğine değdi.

Electronic Arts ve bağımsız video oyun geliştiricisi Respawn Entertainment tarafından yalnızca Windows ve Xbox platformlarına geliştirilen Titanfall, Xbox 360 sürümüyle Türkiye’deki oyuncularla buluştu.

Titanfall oyuncuları, galaksinin uzak bir köşesinde Interstellar Manufacturing Corporation (IMC) ve Militia arasındaki süregelen çatışmanın ortasına taşıyor. Zengin hareket olanakları sunan Titanfall, her oyuncuya otomatik nişan alabilen akıllı silahlar ve kendilerine ait 7,5 metrelik dev bir robotu kontrol etme şansı veriyor.

Titanfall’a özel Xbox 360 fırsatı
Microsoft Titanfall’un çıkışına özel Xbox 360 fırsat paketinin duyurusunu da gerçekleştirdi. 11 Nisan – 11 Mayıs tarihleri arasında Bimeks, D&R, Gold, Hepsiburada.com, Teknosa, Mediamarkt ve Vatan’dan herhangi bir Xbox konsol seti ile Titanfall Xbox 360 oyunu satın alan herkes, ücretsiz 3 aylık Xbox 360 Live Gold üyeliğine sahip oluyor.

Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine her ayın 1’inde ve 16’sında iki oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Böylece kampanyadan yararlananlar, üyelikleri boyunca altı farklı oyuna sahip olabiliyor.

Titanfall’un Xbox 360 sürümü, 199,99 TL fiyatla satışta.

Titanfall İnceleme ve Oynanış Videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir