Thai Life Insurance “Unsung Hero” Gönlünüz Zengin Olsun

20
Thai Life Insurance “Unsung Hero” Gönlünüz Zengin Olsun
ads

Videoyu lütfen izleyin. Bugüne kadar hazırlanmış en anlamlı ve güzel videolardan biri Thai Life Insurance “Unsung Hero”. Zenginliğin hiçbirşey olmadığını anlayacaksınız. İnsan istediği kadar zengin olsun ama genelde mutluluğu zenginlikte bulamazlar. İyilik yaparak en büyük mutluluğu yaşayacağınızdan eminim.

“Neden bazı insanlar çok paraları olmalarına rağmen mutlu değillerdir, hiç merak ettiniz mi? Bu videoda, sorduğumuz soruya yanıt bulamayacaksınız. Fakat sorunun yanıtını bulmanız için size bir başlangıç noktası sunabiliriz.” İnternette paylaştığı uzun, duygusal videolar ile başarıyı yakalayan Bangkok merkezli Thai Life Insurance şirketi, bu sefer “Unsung Hero” ile karşımızda. Yaşadığı toplumda karşılıksız olarak iyilik eylemleri gerçekleştiren genç bir adamı konu alan video, bir haftadan kısa bir sürede 1,5 milyon kişi tarafından izlendi. 2014 yılının en hızlı yayınlan içeriklerinden biri olan bu videoyu izlerken iyiliğe inanmayı unutmayın!

ads
1 Yorum
    Melike Solmaz

    İnsanın içini cızzz eden bir video. Keşke herkes bu videodaki adam gibi olsa. Ama malesef hem ülkemiz hem dünya zengin ve kendini beğenmiş bencillerle dolu.

    21 Nisan 2014

Bir cevap yazın