Tecavüzcü Katilin Feci Sonu +18

24
ads

Haberi gördüğümde gözlerime inanamadım Lübnan’da Tatbikata getirilen tecavüzcü katil halk tarafından polisin elinden alınmış ve linç edilmiş. Haberde fotoğraflarda mevcut fakat sansürlenmiş durumda yinede 18 yaşından küçük arkadaşlar bakmazsa sevinirim.

Adam 13 yaşında bir kıza tecavüz etmiş ve daha sonrada 2 yaşlı çift ve onlarla birlikte torunlarınıda öldürmüş. Sanırım linç edilmeyi fazlası ile haketmiş.

Haberin Detayları :

İki ay önce 13 yaşında bir kız çocuğuna tecavüz ettiği için aranan 38 yaşındaki Muhammed Muslem, geçtiğimiz günlerde de başkent Beyrut’a 25 kilometre uzaklıkta bulunan Ketermaya kentinde yaşlı bir çiftle onların 7 ile 9 yaşındaki torunlarını öldürdü. Ancak tecavüzcü katil bu kez polisin elinden kaçamadı. Kıskıvrak yakalanan Muslem, polisler tarafından tatbikat için olay yerine götürüldü.

LİNÇ İÇİN HAZIRLIK YAPTILAR!

Çok sevilen yaşlı çift ile torunlarının öldürülmesi nedeniyle zaten öfkeli olan halk, polislerin arasında katili görünce galeyana geldi. Yüzlerce kişi bir anda tecavüzcü katilin bulunduğu polis aracına saldırdı. Polislerin çaresiz kaldığı olayda öfkeli kalabalık, katili araçtan dışarı çıkardı. Muslem, yüzlerce kişinin tekme, yumruk, taş ve sopa darbeleriyle acımasızca dövüldü. Kanlar içinde kalan katil aldığı darbelerle öldü. Halk sonunda tecavüzcü katilin cesedini elektrik tellerine astı. Öfkeli kalabalıktan bir kişi “Katilin olay yerine getirileceğini biliyorduk. Halk hazırlık yaptı ve polisi etkisiz hale getirerek öldürülen masum insanların intikamını aldı” dedi.

KADINLAR DEHŞET ANLARIN FOTOĞRAFINI ÇEKTİLER!

Tecavüzcü katil Muhammed Muslem, öfkeli kalabalık tarafından dövüleren öldürülüp ve asılırken bazı kadınlar dehşet içinde yüzlerini kapattı. Bazıları ise bu vahşeti cep telefonlarıyla görüntüledi.

kaynak:mynet

ads
Benzer Yazılar
5 Yorum
  ismoz

  Şeriat ülkesinde kurallar böyle.Ama dediğiniz şeyleri yaptıysa haketmiştir tabi

  30 Nisan 2010
  cok_asi55

  Sadece şeriat ülkesinde değil tüm dünyadaki bu tür cezaları böyle olması lazım. Yoksa bu tür şeylerin önünü ne yapsanız alamazsınız.

  1 Mayıs 2010
  devonion

  3.ncü dünya ülkeleri dediğimiz yerlarda bu tarz şeylerin görülmesi normaldir.çünkü böyle yerlerde adalet işlemez ya da çok ağır işler.yapanın yanına kar kalır..dolayısıyla insanlar adaleti kendileri sağlamaya çalışırlar,kendileri cezalandırırlar(eğer adaletse)

  2 Haziran 2010
  cuhadar

  Adalet eğerki yerine gelmiyorsa zaten o devletten pek bir umut olmaz. Afrika da bir çok ülke de iç savaş var ve adalet sistemleri çökmüş. Adaleti kimin elinde silah varsa o sağlıyor. Eğer suçsuz olupta birde böyle şekilde cezalandırılmak var işin ucunda o daha da kötü.

  Adalete güvensek te birgün komploya kurban gidip ceza almak hepsinden kötü

  9 Haziran 2010
  avukat

  henüz yargılama bitmemiş.sanığın bu işi yapıp yapmadığı kesinlik kazanmamış. adamı linç etmişler. ya bu adam suçsuzsa. amerikada 40 sene sonra suçsuzluğu saptanıp çıkan insanlar var. bu durumu kabul ederseniz yarın sizin başınıza da benzeri bir suçlama geldiğinde haliniz ne olur. unutmayın İYİ OLMAK KOLAY ADİL OLMAK ZORDUR. bu adamların yaptıkları sapıklıktan başka bişey değil. devletine egemen olamadığı 3. dünya ülkelerinde böyle şeylerin olması olağan. ancak, her ne kadar gelişmiş ülke olmasak da, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının böyle düşünüyor olması çok üzücü. Yukarıda ki yorumlara bakınca daha çoook yolumuz olduğunu görüyorum. Hiç kimse, cezalandırılırken dahi işkence görmeyi hak etmez. Ceza vermenin asıl amacı intikam almak değil ıslah etmektir. Bu vahşeti kınıyorum.

  19 Ocak 2012

Bir cevap yazın