Tavuk Yolma Makinası mı ? İşkence Makinası mı?

Bu nasıl bir zihniyettin ya , izledim ve çok şaşırdım bu resmen caniliktir. İnsanlığa sığmayan birşeydir. Tavuk yolma makinası icat etmişler fakat tavuklara canlı canlı çektirdikleri işkenceye bakın. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

6 thoughts on “Tavuk Yolma Makinası mı ? İşkence Makinası mı?

 1. Arkadasım O Tavuk Canlı Değil Dikkatli Bir Şekilde Bakarsan Boynu Kesilmiş Durumda Bilip Bilmeden Yorum Yapma Lütfen.

 2. Allah boyle insanlarin ne zaman belasini verecek inann cok merak ediyorum. madem boyle birsey icat ettin once hayvani oldur sonra tuylerini temizle resmen canilik kadinin goruntusunde var zaten belli cinlerle isbirligi yapmis herhalde ne diyecegimi bilemiyorum cok sinirliyim..

 3. nedir bu tepki ? nedir bu yorum admin ?
  1. tavuk değil horoz o
  2. zaten ölü işkence değil
  3. elinizle pişireceğiniz yada paketleyeceğiniz bir tavuk/horozun tüylerini ayırmanız çok uzun sürer
  4. bu bir işkence veya korku videosu değil aptal gibi yorumlarda bulunmayın oldukça iyi bir icat

 4. Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu makinayı ben de kullandım gerçekten çok iyi temizlik yapıyor. Şimdi horoz yada tavuk her ne ise önce boynu kesilir. öldüğünden emin olduktan sonra bir süre sıcak suda bekletilir. çünkü derisi yumuşamayan hayvanın tüylerini temizlemek çok zordur. bu makina bile bu işlemiz zor yapar hayvanın eti zarar görür. dolayısıyla önce sıcak suda bekletilir. hayvanın derisi yumuşayınca bu makinaya konulur.
  Yani videoda görülen hayvan makinaya konmazdan önce bu işlemlerden geçirilmiştir. bir de marketten satın aldığımız tavuklar da bu yönteme benzeyen makinalardan geçirilmktedir.

 5. admin böyle paylaşımlara devam et lütfen. İlginç en sevdiğim kategori.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir