Tavsiye Türk Filmi: Sonsuz [2009]

20
ads


Son zamanlarda izleyipte beni çok etkileyen ender filmlerden biridir. Sonsuz’u bu çarşamba ailece izledik ve hepimiz çok beğendik. Yer yer kahkahalarla güldük yer yer duygulandık gözlerimiz doldu. Filmde en sevdiğim oyunculardan İsmail HACIOĞLU ve Şevket ÇORUH oynuyor.
Kesinlikle bu filmi izlemenizi tavsiye ediyorum. Diğer 5 kuruş etmez filmler gibi çok reklamı yapılmadı çok duyulmadı hatta bir çoğunuz ismini ilk defa duymuşsunuzdur ama Türk Sinemasının en güzel filmlerinden biri diyebilirim.Benim bu film için puanım en az 8.5.Filmin fragmanını ve kısa bir özetini aşağıda yayınlıyorum arkadaşlar.

Yapımcılığını Fergün Yapım’ın üstlendiği, Cemal Şan’ın yönetmenliğini yaptığı Sonsuz filmi 2009 yılına damgasını vuracak. Başrollerini Ferhat Gündoğdu, İsmail Hacıoğlu, Şevket Çoruh, Ayça Bingöl, Elif Sönmez, Mustafa Üstündağ, Mehmet Ali Nuroğlu, Serdar Orçin, Erdal Tosun, Rıza Kocaoğlu, Nuri Nisa Yıldırım, Ahmet Mümtaz Taylan, Necmettin Çobanoğlu, Eray Özbal, Serap Aksoy, Volga Sorgu Tekinoğlu ve Süleyman Turan’ın paylaştığı Sonsuz dikkatleri üzerinde toplayacak.

13 yaşında töre cinayeti yüzünden hapise girmiş olan Serhan, kanser hastalığı nedeniyle yattığı hastanede Volkanla tanışır. Volkan, dj.lik yapmakta olduğu barda çalışan Tuğçeye yakınlık duyunca, bar sahibi Cihan ile çatışır. Cihan, sert karakterli birisi olmasına rağmen sanatın her türüne tutkun bir adamdır. Hayatındaki en büyük hayali bir kitabı olmasıdır. Volkan, Serhan’a son günlerini güzel yaşatmaya çalışırken Cihanın gölgesi üzerlerinde olacaktır.

Sonsuz Fragman

[dailymotion]http://www.dailymotion.com/video/xaatir_sonsuz_shortfilms[/dailymotion]

ads
Benzer Yazılar
6 Yorum
  blogtc

  izlemeye değer önerin için teşekürler aslında pek türk filmi sevmem dram haricinde bakalım nasıl bişeymiş hemen izliyeceğim yorumları atdıktan sonra.

  11 Haziran 2010
  Derin

  Tamamını izlemek lazım varsa izleyebileceğimiz tam link verirsen fena olmaz hocam ..

  11 Haziran 2010
  Can Dirgen

  Rapid hesabı olsa bugün izlerdim ama yok 🙂 Listeme ekledim.

  12 Haziran 2010
  Exclion

  Türk filmlerini pek fazla sevmesemde bu seferki film güzel gözüküyor en kısa sürede izleyecegim

  12 Haziran 2010
  selimkajmer

  şu çocuğun oynadığı filmleri hiç sevmiyorum.okul filmini zorla izlemiştim oradada oynuyordu.filmin kalitesini düşürüyor.

  13 Haziran 2010
  Mercedes Sporn

  I went over this internet site and I think you have a lot of superb information, saved to fav (:.

  14 Nisan 2011

Bir cevap yazın