Tavsiye Türk Filmi: Sonsuz [2009]


Son zamanlarda izleyipte beni çok etkileyen ender filmlerden biridir. Sonsuz’u bu çarşamba ailece izledik ve hepimiz çok beğendik. Yer yer kahkahalarla güldük yer yer duygulandık gözlerimiz doldu. Filmde en sevdiğim oyunculardan İsmail HACIOĞLU ve Şevket ÇORUH oynuyor.
Kesinlikle bu filmi izlemenizi tavsiye ediyorum. Diğer 5 kuruş etmez filmler gibi çok reklamı yapılmadı çok duyulmadı hatta bir çoğunuz ismini ilk defa duymuşsunuzdur ama Türk Sinemasının en güzel filmlerinden biri diyebilirim.Benim bu film için puanım en az 8.5.Filmin fragmanını ve kısa bir özetini aşağıda yayınlıyorum arkadaşlar.

Yapımcılığını Fergün Yapım’ın üstlendiği, Cemal Şan’ın yönetmenliğini yaptığı Sonsuz filmi 2009 yılına damgasını vuracak. Başrollerini Ferhat Gündoğdu, İsmail Hacıoğlu, Şevket Çoruh, Ayça Bingöl, Elif Sönmez, Mustafa Üstündağ, Mehmet Ali Nuroğlu, Serdar Orçin, Erdal Tosun, Rıza Kocaoğlu, Nuri Nisa Yıldırım, Ahmet Mümtaz Taylan, Necmettin Çobanoğlu, Eray Özbal, Serap Aksoy, Volga Sorgu Tekinoğlu ve Süleyman Turan’ın paylaştığı Sonsuz dikkatleri üzerinde toplayacak.

13 yaşında töre cinayeti yüzünden hapise girmiş olan Serhan, kanser hastalığı nedeniyle yattığı hastanede Volkanla tanışır. Volkan, dj.lik yapmakta olduğu barda çalışan Tuğçeye yakınlık duyunca, bar sahibi Cihan ile çatışır. Cihan, sert karakterli birisi olmasına rağmen sanatın her türüne tutkun bir adamdır. Hayatındaki en büyük hayali bir kitabı olmasıdır. Volkan, Serhan’a son günlerini güzel yaşatmaya çalışırken Cihanın gölgesi üzerlerinde olacaktır.

Sonsuz Fragman

[dailymotion]http://www.dailymotion.com/video/xaatir_sonsuz_shortfilms[/dailymotion]

6 thoughts on “Tavsiye Türk Filmi: Sonsuz [2009]

  1. izlemeye değer önerin için teşekürler aslında pek türk filmi sevmem dram haricinde bakalım nasıl bişeymiş hemen izliyeceğim yorumları atdıktan sonra.

  2. şu çocuğun oynadığı filmleri hiç sevmiyorum.okul filmini zorla izlemiştim oradada oynuyordu.filmin kalitesini düşürüyor.

  3. I went over this internet site and I think you have a lot of superb information, saved to fav (:.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir