yangın tüpü
baca temizliği
sandalye
davlumbaz söndürme sistemi
Suriyeli Amir Hattab, Rögar Kapağını Açtı ve Kanalizasyona Atlayarak İntihar Etti – İnanılmaz.Net |Otopsi |Videolar | Resimler

Suriyeli Amir Hattab, Rögar Kapağını Açtı ve Kanalizasyona Atlayarak İntihar Etti

İstanbul Esenler’de Suriyeli bir kişi, rögar kapağını açtıktan sonra kanalizasyona atlayarak intihar etti. Polis ekiplerinin incelemesinde, yaşamını yitiren kişinin üç çocuk babası Suriye uyruklu Amir Hattab olduğu tespit edildi. Hattab’ın cesedi yakınları ve iş arkadaşlarınca teşhis edildi…

İstanbul Bağcılar’da bir kişi rögar kapağını açarak kanalizasyona atladı. Çevrede bulunan vatandaşlar hemen itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi.

Cenazeyi İSKİ ekipleri çıkardı

Polis ekipleri, rögarda söz konusu kişiyi göremeyince, caddeyi trafiğe kapatarak, İSKİ ekiplerine haber verdi. Çalışmalar yaklaşık 2 saat sürdü.

Tekstil işçisiydi

Polis ekiplerinin incelemesinde, yaşamını yitiren kişinin üç çocuk babası Suriye uyruklu Amir Hattab (36) olduğu tespit edildi. 3 yıl önce Suriye’deki savaştan kaçarak eşi ve çocuklarıyla İstanbul’a geldiği öğrenilen Hattab’ın bir tekstil atölyesinde işçi olduğu öğrenildi.

Ajanslar Hattab’ın eşiyle bir süre ayrı olduğunu ve çocuklarını göremediğini aktardı. Polis intiharla ilgili soruşturma başlattı.

Olay anı kamerada

Olay anı kameradaOlay anı kamerada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir