Şov Bizınıs Film Ayrıntıları ve Fragmanı

7
ads

Dün filmin başrol oyuncusunu Beyaz Show da izledikten sonra filmin fragmanını inanilmaz.net’ te yayınlamaya karar verdim. Neden derseniz film çok güzel ve komik gibi geldi bana. Film genel olarak Unkapanında geçiyor. Filmde en çok konuşulacak sahne için komik bir sevişme sahnesi olduğu söyleniyor. Sanırım filmde en çok bu sahne ilgimizi çekecek :).

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wxiWISf0aAU[/youtube]

Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun yazıp yönettiği filmin başrollerini Önder Açıkbaş, Müslüm Gürses, Zeynep Beşerler, Cem Kılıç, Zeynep Aydemir, Almeda Abazi, Aşkın, Ayşin Zeren, Cengiz Küçükayvaz, İrfan Kangı, Gülden Dudarık ve Kerem Poyrazkayaalp paylaşıyor.

Unkapanı müzik dünyasının komik ve gerçekçi hikayeleri… Radyo Dj olarak çalıştıkları günlerde plakçılar çarşısında yaşanan komik olaylar kendilerine anlatıldığında çok şaşırdıkları komik olayları kaleme alan filmin genç yapımcıları, ‘Bu komedi filminde yaşanmışlıklar ön planda tutuldu.’ diyorlar.

Şöhret olma umuduyla yurt dışından gelen bir gencin önce parasını kaptırdı gibi göründüğü bir sahtekar yapımcıya kaset yaptırmasının hikayesi. Şov Bizinıs şöhret olmanın komedisi…

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın