yangın tüpü
baca temizliği
sandalye
davlumbaz söndürme sistemi
Snapchat Büyük Bir Atakla WhatsApp’ı Geçti – İnanılmaz.Net |Otopsi |Videolar | Resimler

Snapchat Büyük Bir Atakla WhatsApp’ı Geçti

Snapchat bildiğiniz gibi sadece fotoğraflarla chat yapmanızı sağlayan bir uygulamaydı. Bu hali ile çok iyi kullanıcı sayısına ulaşmıştı. Şimda Snapchat’in yazılı sohbetini de hayata geçirdiler ve böyle olunca kullanıcılar için daha cezbedici bir uygulama haline geldi. Son hali ile snapchat WhatsApp ile yarışabilecek bir seviyeye gelmiş oldu.

Fotoğraflar üzerinden mesajlaşmayı sağlayan Snapchat yetkilileri, yazılı ve görüntülü konuşma özelliklerinin eksik olduğunun farkında olduklarını belirtti. Böylece Snapchat, yeni özellikleriyle birlikte WhatsApp’in kullanım amacına daha da yaklaşmış oldu.

Eskiden kullancılar fotoğraflarına 45 karakterden oluşan küçük notlar ekleyebiliyorlardı. Android ve iOS işletim sistemlerine gelen bu yeni güncellemeyle, Snapchat’te artık karakter sınırlaması olmadan mesajlaşmak mümkün. Bu özelliğin yanı sıra, kullanıcılar görüntülü de konuşabilecek.

ABD’de giderek daha popüler olmaya başlayan fotoğraflı sohbet uygulaması Snapchat, Facebook’tan gelen 3 milyar dolarlık teklifi reddetmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir