Sibel Üresin’e Benden 4 Erkek !

25
ads

Sen ve senin gibi insan kılığına girmiş yaratıklar yüzünden insanlığımdan utanıyorum. Biz hayvanmıyız da çok eşliliği savunuyorsun ey aklı yoksun kadın. Madem kocana 3 eş daha alsın diye izin verdin bizde sana 3 erkek daha veriyoruz. Seninde 4 tane kocan olur ve bol bol soy ismin gibi ürersin. Bu haberleri televizyon ve internette görünce şok oldum. Bu ülkenin sonu hiç iyiye gitmiyor. İnşallah bu seçimlerde kadınlarımız bu görüntüleri dikkate alır ve daha önce ki hatalarını tekrarlamayıp gerektiği yere oylarını verirler.

Birde böyle bir kadın Türkiye Cumhuriyetinde üstüne basa basa söylüyorum TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE bir belediyede çalışıyor. Yazıklar olsun bu ülkeyi yönettiğini sanan Cumhuriyet ve Atatürk düşmanlarına. Nasıl bir zihniyettir ya resmen bütün kadınları küçük düşürmektir bu. Oldu olacak kölelik gelsin üzerine birde haremler kuralım. Sibel Üresin denen kadın ve aynı düşünceye sahip aklı kıt geri kafalı insanlar bu ülkenin bence yüz karalarıdır.

Resmen komedi ya bu kadın Fatih, Ümraniye, Bahçelievler, Eyüp gibi birçok belediye ve kurumlar için aile içi iletişim seminerleri veren Sibel Üresin, hem yaşam koçluğu, hem de aile ve evlilik danışmanlığı yapıyor. Özellikle muhafazakâr kesim tarafından iyi tanınan Üresin, çok eşliliğin yasalaşması gerektiğini savunarak, “Zaten çok eşlilik var. Erkeklerin yüzde 85’i aldatıyor. Bu muhafazakâr kesimde ‘imam nikâhlı eş’, diğer kesimde ‘metres’ adını alıyor” dedi.

Erkeklerin %85 i aldatıyormuş bu istatistiği nasıl çıkarttın sen kadın çok merak ediyorum. Bütün erkekleri kocan ve çevrendeki erkeklerle bir tutmamanı öneririm sana.

ads

Bir cevap yazın