Shakira ve World Cup Güney Afrika Resmi Şarkısı Waka Waka HD

Shakira Dünya Kupası  2010 Güney Afrika resmi şarksına klibini çekti işte karşınızda o güzel şarkı ve klibi ee tabi birde seksi kızımız Shakira. Ben çok beğendim şarkı ve klip çok eğlenceli ve güzel olmuş. Karşınızda Shakira – Waka Waka.

[flashvideo filename=http://video.ak.facebook.com/cfs-ak-ash2/33117/246/120155058026884_9592.mp4 /]

10 thoughts on “Shakira ve World Cup Güney Afrika Resmi Şarkısı Waka Waka HD

  1. Gerçekten güzel bir çalışma ortaya çıkmış shakiradan başka ne beklenirki böyle bir güzel iş dışında 🙂

  2. Ben çok beğendim açıkçası.Biryerde Shakira olması afrikalıların gücüne gitmiş,itiraz etmişler diye duydum ama şarkı çok güzel bence.

  3. Bu Kupa ile inşallah Afrika’nın sömürge için kullanmak yerine.. Sorunlarına yönelik olur.
    Klip ve şarkı gerçekten güzel olmuş.

  4. bu shakira neden söylüyor yav,afrikalı bir sanatçı söylesin.bu kadında nerede bir olay var hemen damlıyor oraya.oldum olası sevmiyorum.şarkıda beş para etmez 😀

  5. Gelenek gelenek bir yere kadar. İlk maç özetini dün izledim (maç değil maç özeti Daha doğrusu maç sonrası muhabbette 1 dakikalık bir kısım) Fifanın yerinde olsam stadın 1 km çevresine o düdükleri yaklaştırmam. Ne o öyle yav. Mübarek mack kamyonun bozuk düdüğü gibi inliyor stad. Adam ne zevk alır oynadığı oyundan ne de birşey anlar. En kısa zamanda yasaklanmalı. Bu arada açılış şarkısını dinleyemedim ben hala.

  6. Gerçekten güzel bir çalışma ortaya çıkmış shakiradan başka ne beklenirki böyle bir güzel iş dışında xd

  7. Gerçekten güzel bir çalışma ortaya çıkmış shakiradan başka ne beklenirki böyle bir güzel iş dışında 🙂

  8. çok güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllbir kilp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir