Sen Çok Büyüksün Kaptan Alex

18
Sen Çok Büyüksün Kaptan Alex
ads

Bence Türkiye’ye gelmiş geçmiş en büyük futbolcudur Alex. O sadece Fenerbahçeli değil o resmen artık bizden biri . Eminim Türkiye’de Alex’i sevmeyen insan yoktur. Heleki şu görüntüleri gördükten sonra sizlerinde içi bir garip olacak ve onu daha çok seveceksiniz.

Eşinide almış yanına ve birkaç gün önce oynanan milli maça gitmişler. Eşide kendide milli maçı bir Türk gibi izleyip tezahürat yapmışlar , bayrak sallamışlar.

Sakatlığı yüzünden kadroya davet edilmeyen ay-yıldızlı ekibin kaptanı Emre Belözoğlu’nun yanı sıra Alex de Souza, Brezilya Milli Takımı kampından yeni dönen Andre Santos ve Uğur Boral, Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanan maçı takip etti. Fenerbahçe kaptanı Alex’in eşi Daiane de maçı locadan izledi. A Milli Takım formasını giyerek heyecan içinde maçı izleyen Daiane büyük ilgi gördü.

Bayrak salladı, gollerde coştu

Karşılaşmayı ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte kendisine ait locadan izleyen Sambacı, Ay-Yıldızlı bayrağı coşkuyla sallayıp, Türkiye’nin Arda Turan ve Gökhan Gönül’le attığı galibiyet gollerinin sevincine ortak oldu. Türkiye’ye geldiği günden beri elde ettiği başarıların yanı sıra sempatik tavırlarla herkesin beğenisini toplayan Alex, karşılaşma sonrası başta Fenerbahçeli arkadaşları olmak üzere tüm Milliler’i kutlaması da dikkat çekti.

Türkiye’de olmaktan mutluyuz

Ligin ilk yarısında Kardemir Karabük’le Saracoğlu’nda oynanan karşılaşmanın öncesinde büyük kızı Maria ve küçük kızı Antonia’ya İstiklal Marşı’nı okutan Sarı-Lacivertli yıldız artık bizden biri olduğunu şu sözlerle ifade etmişti: “Buraya geldik, Türk kültürü içindeyiz. Ben de Türk kültürünü çocuklarıma aşılamaya çalışıyorum. Onlar da İstiklal Marşı’nı öğrenmek isteyince yardımcı olmaya çalıştım. Burada çok mutluyuz.”

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın