Schumacher’in Sağlığında Mükemmel Gelişme

Bugün okuduğum haberlere göre büyük usta bana göre Formula 1 in en büyüğü Schumacher’in sağlık durumu iyiye doğru gidiyormuş. Bu habere çok sevindim ve sizlerle paylaşmak istedim. Sanırım benim yaşlarımda olupta Formula 1 aşığı olan bir çok insana bu sporu Schumacher’ sevdirmiştir.

Haberin Ayrıntıları:

Eski Formula 1 pilotu Jean Alesi, “Schumacher, kendisine dokunulduğunda tepki verebiliyor. Hayata dönüş yolu uzun bir yol olsa da bu gelişmeler mükemmel” dedi.Fransa’da kayak yaparken düşerek ağır yaralanan ve halen tedavisi Grenoble’deki hastanede devam edilen Formula 1’in efsanevi pilotu Michael Schumacher’in sağlık durumu hakkında olumlu haberler gelmeye devam ediyor. Schumacher’in yakın arkadaşı eski Formula 1 pilotu Jean Alesi, “Speedweek” dergisine yaptığı açıklamada, Schumacher’i bir sürü önce hastanede ziyaret ettiğini söyledi. “Schumacher kendisine dokunulduğunda tepki verebiliyor” diyen Alesi, “En son ziyaretimde bazı şeylerin düzelmiş olduğunu gördüm ve ailesinde de bir rahatlama hissettim. Gelişmeler görüldükçe ailesinin mutluluğu hissediliyor. Hayata dönüş yolu uzun bir yol olsa da bu gelişmeler mükemmel” ifadesini kullandı.

Schumacher’in menajeri Sabine Kehm ise bir süre önce Schumacher’in sağlık durumunda “iyiye doğru bir gidişat” olduğunu açıklamıştı.

Almanya’nın efsanevi Formula 1 pilotu Michael Schumacher, Fransa Alpleri’nde, 29 Aralık 2013 tarihinde kayak yaparken düşerek başını kayaya çarpması sonucu ağır yaralanmış ve Grenoble Hastanesinde ameliyat edilmişti. Halen aynı hastanede tedavi altında bulunan Schumacher’e ocak ayı sonunda verilen narkoz azaltılmış ve yapay komadan uyandırılma sürecine geçilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir