Popüler klavye uygulaması SwiftKey 5.0’a güncellendi

Akıllı telefon kullanıp SwiftKey uygulamasını bilmeyen pek yoktur. Benimde kullandığım bu mükemmel klavye uygulamasının yeni sürümü yani 5.0 sürümü çıkmış. Mesajlaşmayı gerçekten çok kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Siz daha ilk harfleri yazmaya başladığınızda bile yazacağınız kelimeyi tahmin ediyor kısacası siz leb demeden o leblebiyi tahmin ediyor.

Güncelleme ile birlike “Daha hızlı görüntülenen klavye, daha hızlı kaybolan klavye, daha hızlı yanıt veren yazma, daha kolay büyük harf düzeltmesi” gibi özelliklerde %10 ile %50 arasında performans artışı sağlanıyor. Bu özelliklere  ek olarak 12 yeni Hindu dili, 14 dil için Emoji desteği ve birçok hata düzeltmesi güncelleme kapsamına dahil ediliyor.

1416510344_feature-image-14

Hatırlatmak gerekirse; SwiftKey kısa mesaj yazımlarının yanında klavye uygulamasının kullanıldığı tüm bileşimlere bakarak kullanıcının yazma tarzını öğreniyor. Uygulama bu sayede zamanlar daha isabetli tahminler yapmaktadır.

Mobil dünyasının en popüler üçüncü taraf uygulamalarından biri olan SwiftKey’i Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir