Passolig Nedir? Nasıl Bilet Alınır? Passolig E-Bilet Klavuzu

22
Passolig Nedir? Nasıl Bilet Alınır? Passolig E-Bilet Klavuzu
ads

Ben passolig uygulamasının en kısa sürede iptal edileceğine inanıyorum. Çünkü saçma sapan hem taraftarlara hem takımlara zarar veren bir uygulama. Mesela ben pazar günü Beşiktaş – Fenerbahçe maçını günübirlik gidip izlemek istesem birde bu passolig kart ile uğraşmak zorunda kalacağım. Sırf insanları fişlemek için böyle bir yola gidiliyor. Ve federasyon bir çok yere bu uygulama ile kar sağlamak peşinde.

Gelelim Bu Uygulamanın Ayrıntılarına: 

Kart başvurusu yapmak için www.passolig.com.tr adresine girmeniz gerekiyor. Burada 3 farklı kart tipinden kendinize uygun olanı seçerek başvurunuzu yapıyorsunuz. Kart ücreti sezonluk olarak bir defa ödeniyor. İşleminiz onaylandıktan sonra en fazla 1 hafta içinde biletiniz isterseniz adresinize geliyor, isterseniz de kendiniz stadyum gişeleri veya PTT şubelerinden alabiliyorsunuz.

WWW.passolig.com.tr sitesinden PASSOLİG Kart başvurunuzu tamamlayın. Artık PASSOLİG Kart’ınıza para yükleyerek dilediğiniz maça biletinizi alabilirsiniz. Unutmayın, 14/04/2014’ten sonra PASSOLİG Kart’ınız olmadan stadyumlara giremeyeceksiniz.
Maç biletleri www.passo.com.tr sitesinden satılacaktır. Maç biletinizi almak için www.passo.com.tr sitesine giriniz.
www.passo.com.tr sitesinde “üye ol”a tıklayarak bir defaya mahsus üyeliğinizi oluşturunuz. Bunun için www.passolig.com.tr sayfasında kart almak için kullandığınız TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı kullanınız.

Passo.com.tr E-Bilet Alma:  Sıra geldi bilet almaya… Bu kez adres www.passo.com.tr. Bu adresten istediğiniz maçı kartınıza yükleyebiliyorsunuz. Bir diğer alternatifiniz de stadyum gişelerinde aynı yükleme işlemini yaptırmak.

Bilet almak için PASSOLİG Kart’ınızın başvurusunu tamamlayıp, ödemesini gerçekleştirmeniz yeterlidir. PASSOLİG Kart’ınız fiziksel olarak elinizde olmasa da kartınıza para yükleyebilir, www.passo.com.tr üzerinden bilet alımınızı gerçekleştirebilirsiniz

 

ads
1 Yorum
    Hatice

    Passolig Nedir? Nasıl Bilet Alınır? Passolig E-Bilet Klavuzu Çok güzel bir paylaşım inşallah sürekli böyle güzel paylaşımlar olur,Genel Haberler kategorisinde en sevdiğim konulardan biri, admin eline sağlık.

    30 Eylül 2015

Bir cevap yazın