Nokia’nın Symbian 3’lü Yeni canavarı N8 Huzurlarınızda

17
ads

Nokia’nın beklenen modeli symbian 3’lü telefonu N8 kullanıcılara tanıtıldı.Ben şahsen tasarımını renklerini falan çok beğendim.5800 kullanan biri olarak telefonumdan vzgeçmeyi düşünmüyorum fakat n8 ‘inde çok güzel olduğu ortada. Özelliklede symbian 3 kullanıyor olması mükemmel.

Nokia’nın Symbian 3’lü ilk canavarı N8 resmen tanıtıldı: İşte N8, özellikleri ve fiyatı…

Nokia’nın büyük merak uyandıran yeni akıllı ve çok şık telefonu N8 ile ilgili sizlere daha önce aktarmış olduğumuz soru işaretleri beklenenden çok daha erken ortadan kalktı. Nokia, Symbian 3 işletim sistemine sahip ilk telefonu olan N8 resmen tanıttı. Daha önceden tahmin ettiğimiz gibi tam tamına  12 MP kameraya sahip olan telefon Carl Zeiss lens ve xenon flaş kullanılıyor.
N8’in en ilgi çekici özelliklerinden biri ise iPhone’a benzer şekilde çoklu dokunma becerisine sahip olması. Nokia aynı zamanda işletim sisteminin 2 ve 3 boyutlu grafikleri, çok daha hızlı tepki süresine sahip bir ara birimle birlikte desteklendiğini de duyurdu. Daha önceden Temmuz ortası olarak duyurulan çıkış tarihi ise 2010’un üçüncü çeyreği olarak düzeltildi. Bu durumda yeni N8, Temmuz – Eylül ayları arasında piyasada olacak. Avrupa satış fiyatı, vergiler ve operatör anlaşmaları hariç olarak 370 Euro yani yaklaşık 730 TL olarak duyuruldu.
ads
2 Yorum
  GodLessTurtLe

  bence fiyatıda uygun alınabilir cinsten

  28 Nisan 2010
  ismoz

  12 MP kamera gerçekten çok etkileyici sonuçlar veriyor bir kaç sitede görmüştüm telefonla çekilen video ve resimleri.

  29 Nisan 2010

Bir cevap yazın