Meltem Cumbul Gizlice Evlendi

18
ads

Ünlü ve çok sevilen oyuncu Meltem Cumbul, Kuşadası’nda Özbaş ailesinin varisi Ali Can Özbaş ile herkesten habersiz gizlice evlendi. Çiftin nikahından hem Özbaş, hem de Cumbul’un ailesinin haberi olmadığı ortaya çıktı.

Uzun süredir aşk yaşayan ancak ailelerin karşı olduğu, Meltem Cumbul ile Ali Can Özbaş arasındaki ilişki, dün akşam Kuşadası’nda kıyılan nikah ile resmiyet kazandı. Ailelerine haber vermeyen Meltem Cumbul ile Ali Can Özbaş’ın nikah işlemleri büyük bir gizlilik içerisinde yürütüldü.

NİKAHTA SADECE AVUKATI VARDI

Daha sonra Özbaş ailesinin Kuşadası’nın Kadınlar Denizi’ndeki İmbat Otel’de bir araya gelen çiftin nikah şahitliklerini Fırat Tolgalı ile Halil Olcan Akdeniz yaptı. Nikahta şahitleri ve memur dışında sadece Cumbul’un avukatı yer aldı.

ÖZBAŞ’IN AİLESİ, EVLİLİĞE KARŞI

Nikah sırasında Bodrum’da olan Ali Can Özbaş’ın turizmci babası Erol Özbaş ve dedesi Ali Rıza Özbaş, nikahı duyunca büyük şok yaşadı. Melten Cumbul ile ilişkisine onay vermeyen ve çiftin kendi otellerinde nikah kıydığını öğrenen baba ve dede, nikaha karşı olduklarını ve böyle bir evliliğe, resmiyet kazansa da izin vermeyeceklerini söylediler.

ARALARINDA 12 YAŞ FARK VAR

Aralarında 12 yaş fark olan Alican Özbaş ve Meltem Cumbul’un geçmişlerinde fırtınalı aşk ve evlilikler var. İmbat ve Blu Sky Otelleri’nin sahibi Erol Özbaş’ın oğlu, VIP Turizm’in ortaklarından Aydın Osman Erkan’ın torunu Alican Özbaş, 2009 yılının ekim ayında Nurettin Hasman’la Güliz Onursal’ın ikizlerinden Merve Hasman’la evlenmişti. Mutlulukları kısa süren çift, dört ay sonra boşanmıştı.

Meltem Cumbul ise 2003 yılında da iç mimar Çağlayan Tuğal ile gizlice evlenmiş ve bu evlilik, 2 yıl sürmüştü.

BABA EROL ÖZBAŞ DA Ajda Pekkan İLE UZUN SÜRE AŞK YAŞAMIŞTI

Baba Erol Özbaş’ın adı da bir dönem adı Ajda Pekkan ile aşk dedikodularına karışmış ve daha sonra dini nikah kıydıkları gerekçesiyle haklarında savcılık tarafından soruşturma açılmıştı. Gazetecilere dini nikah kıydıklarını açıklayan Erol Özbaş ve Ajda Pekkan, Kuşadası Cumhuriyet Savcılığı tarafından başlatılan soruşturma sırasında ise dini nikah kıydıklarını inkar etmiş ve dava düşmüştü.

ads

Bir cevap yazın