Logitech’ten Dokunmatik Mouse M600

8
ads

Mouse görünüş olarak gerçekten çok karizmatik duruyor. Dokunmatik deyince de mouse ayrı bir hava katıyor fakat Logitech M600 modeline alışmak eminim biraz zor olacaktır . Hele ki bizim gibi tasarımla uğraşan insanlar için. Bunun yanında özellikle hızlı ve seri bir fare istiyorsanız ve ben rahat rahat alışır kullanırım diyorsanız M600 modeli tam sizin için yaratılmış.

Ürünün özelliklerini okudukça aslında insanın içi gitmiyor değil. Şahsen benim çok hoşuma gitti M600.

Hızlı yanıt veren dokunmatik yüzey

Dokunmatik yüzey dünyanın en doğal teknolojisine, yani parmaklarınıza doğrudan yanıt verir. Dizüstü bilgisayarınızla ister Web’de sörf yapıyor ister e-postalarınızı okuyor olun, parmaklarınızla tıklamak, yatay veya dikey kaydırmak kadar kolay.

İstediğiniz yerde yatay veya dikey kaydırma yapabilirsiniz

Dokunmatik yüzey sayesinde doğrudan ve kesintisizce akan bir kaydırma imkanı. Parmaklarınız farenin üzerinde herhangi bir yerdeyken hızla yatay ve dikey kaydırma yapabilirsiniz. Yavaş yatay kaydırma, çevrimiçi okuma yaparken çok işinize yaradığı gibi, hızlı bir kaydırma ise sayfanın sonuna hızla ulaşmanızı sağlar.

Akıllı telefonda kaydırmak kadar mükemmel

M600 deneyiminiz için gerekli olan Logitech Flow Scroll yazılımı size, en sevdiğiniz dokunmatik ekranlı akıllı telefonda olduğu gibi akıcı bir kaydırma işlevi sunar. Hızlı, sürekli ve rahatça akan bir Web sayfası kaydırma deneyimi için parmağınızı dokunmatik yüzey boyunca kaydırın.

Karmaşaya son

M600, en sık yaptığınız işaretleme, tıklama ve kaydırma işlemlerini rahatça yapabilmeniz için tasarlandı. Üstelik fareyi hangi elinizle kullandığınızın hiç önemi yok. Buradan indirebileceğiniz Logitech SetPoint yazılımıyla sol ellerini kullananlar kolayca sağ ve sol tıklama düğmelerini atayabilirler.

Tek üründe altısı birden özelliği

Bir Unifying nano alıcıyla, Unifying uyumlu 6 cihazı eşleştirebileceksiniz. Bu sayede hem ofis hem de evdeki mouse ve klavyeleriniz arasında nano alıcıyı değiştirmeden geçiş yapabileceksiniz. Ayrıca tek bir Unifying alıcı yeterli olacağından bilgisayarınızın diğer USB girişlerini boş tutabileceksiniz.

Logitech Advanced 2,4 GHz kablosuz

Kablolarla vedalaşın ve kablosuz özgürlüğün tadını çıkarın (10 metre kablosuz çekim mesafesi). Farenizi dizüstü bilgisayarınıza bağlayarak koltukta kolayca kullanabilirsiniz ve hatta bunu dizüstü bilgisayarınızı televizyonunuza bağlayarak da yapabilirsiniz.

Logitech Gelişmiş Optik Teknolojisi

Lazer sınıfı hassasiyet, hemen hemen tüm yüzeylerde kesinlik sağlar. Photoshop®’ta tek tek piksel ayarı yapmanız gerekmese de bunu yapabileceğinizi bilmek güzel.

Yani sonuç olarak Logitech gerçekten kendini daha da aşmış ve mükemmel bir mouse çıkartmış.

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın