Lida ile Kilo Vermek

13
ads

Kilo Verin ve Hiçbir Egzersiz Aleti Gerektirmeyen 3 Egzersiz ile Karnınızı Sıkılaştırın ve Düzleştirin
Daha önce defalarca söylenmiş ve elbet duymuşsunuzdur ancak bir kere daha tekrarlamakta yerer görüyorum; sadece egzersiz yaparak karın bölgesindeki yağlarınızdan kurtulmanız mümkün değildir.

.

Bunların yanında Lida zayıflama Hapı kullanımını da düzenli olarak sürdürmeniz gerekecektir. Düzenli olarak egzersizlerinizi yaparken, dengeli bir şekilde hazırlanmış diyet programını da aksatmadan uygulamalısınız. Ne tek başına egzersizin, ne de diyetin yeterli gelmeyeceğini hatırlatarak karın bölgesinde zayıflamanızı sağlayacak üç egzersiz anlatmak istiyorum:

.

Sopa yardımı ile yapılan egzersiz: Düz ve sert bir sopa alın ve iki elinizle ucunda tutacak şekilde ensenize yerleştirin. Sopanın iki cundan elinizle tutmak yerine dirseğinizin hizasından kollarınız sarkıtın ve yapabildiğiniz kadar esnek bir şekilde, vücudunuzun alt kısmını oynatmadan sağ ve sol tarafa esnemeye çalışın. Bu şekilde bir egzersiz hem sırt hem bel hem de karın kaslarınızı çalıştıracak, daha çok kalori ve yağ yakmanızı sağlayacak ve karın bölgenizi sıkılaştıracaktır. Yeni başlayanlar önce 30 saniye denmeli ve git gide artırarak yapmalıdır.

.

Yokuş çıkma: Aslında en iyi karın bölgesi egzersizi yokuş çıkmaktır ancak bunu çoğu insanın yapmadığını görürüsünüz. Bu egzersizin doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Ellerinizi ve ayaklarınızı zemine koyun. Yapabileceğiniz kadar çok ve seri bir şekilde elerinizi kaldırmadan bu pozisyonda koşar gibi yapmaya çalışacaksınız. Maksimum etki için kalçanın hareketi yaparken mümkün olduğunca düz olmasına dikkat edin ve karın kaslarınızın çalıştığını hissedin. Bu hareketi ne kadar çok yaparsanız o kadar çabuk ve etkili sonuçlarını göreceksiniz. Kolay görünebilir ama zor olduğu konusunda uyarmalıyım.

.

Mekik çekmek: Mekik egzersizini yaparken yarım mekik çekmek sizin için daha yararlı olacaktır. Yere uzanın ve sağ elinizi ensenize koyarak, sol ayağınızı sağ diz kapağına koyarak, dirseğinizi sol diz kapağınıza değdirmeye çalışın. Daha sonra aynı hareketi sol elinizle sağ diz kapağınıza değecek şekilde yapın. Bu hareketi ne kadar çok ve seri şekilde yaparsanız o kadar çabuk etkilerini görebileceksiniz. Siz de göreceksiniz ki lida hapı ile bu uygulamalar zayıflama hızınızı çok arttıracak.

.

Bu egzersizler sizin karın bölgesi kaslarınız için uygun egzersizlerdir. Ancak egzersizlerin aksatılmadan düzenli bir şekilde, giderek sayı ve seviyesi artırılarak yapılması çok önemlidir.

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın