Lazer liposuction ve erkeklerde vaser hi-def uygulaması

Lazer liposuction uygulaması ile kişilerin vücutlarında rahatsız oldukları fazla yağlarından arınmasını sağlamakta ve bu sayede de doğru ve fit bir görünüm elde etmelerini sağlamaktadır. Ancak bilinmelidir ki lazer liposuction uygulaması kesinlikle kilo vermek adına yapılması gereken bir uygulama değildir. Bu işlem sayesinde vücut şekillendirme yapılmaktadır ve fazlalıkların olduğu bölgeler istenilen orana düşürülmektedir. Bunun dışında lazer liposuction uygulaması diğer estetik işlemlere oranla çok daha kolay ve kısa süreli bir uygulamadır. Ayrıca hastaların vücutlarında işlem sonrasında çok daha az ödem, daha az morluk ve çok daha az ağrı olmaktadır.

Erkeklerde Vaser Hi-Def operasyonu genellikle spor yapan ancak buna rağmen kasları meydana çıkmayan kişilerin ve sürekli kilo alıp vermekten ötürü çok gevşemiş kaslara sahip olan erkeklerin tercih ettiği bir işlemdir. Uygulama öncesinde kişiler ile doktorumuz Leyla Arvas kliniğinde görüşerek, ameliyat ile ilgili tüm detayları hastalar ile paylaşmaktadır. Daha sonrasında ise karar verilerek uygulama tarihi netleştirilmektedir. Erkeklerde Vaser Hi-Def uygulaması genellikle 2 ile 7 saat arasında değişiklik göstermekle birlikte, uzun süren bir işlem olup, operasyon ardından hastalar 1 ay boyunca özel bir korse kullanmak zorundadır. İstenilen sonuçlar işlemin hemen ardından gözlemlenmekle birlikte, ciltte meydana gelen şişlikler ve morluklar da 10 gün içerisinde yok olabilmektedir.

Vaser hidef uygulamasından sadece erkekler değil aynı zamanda bayanlar da yararlanabilmektedir, ancak genele bakacak olursak bu uygulama genellikle erkeklerin tercih ettiği bir işlem olmaktadır. Dr. Leyla Arvas; her alanda olduğu gibi Vaser hi-def uygulamasında da deneyimli ve ülkemizde önemi bir yere sahip olan gözde hekimlerimizden biridir. Hekimimiz ile tanışmak ve vaser hidef uygulaması ile ilgili tüm detaylı bilgileri edinmek için de sizleri İstanbul Avrupa yakasında bulunan kliniğimize davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman randevu alarak bizleri ziyaret edebilir ve tüm estetik operasyonlarımız hakkında da bilgi alabilirsiniz. Leyla Arvas estetik denildiğinde akla ilk gelen önemli hekimlerimizden biri olmakla birlikte, siz değerli hastalarına kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Detaylar :*http://drleylaarvas.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir