Kurtköy Bosch Servisi – 444 1 494

7
ads

Bütün müşterilerimizin sorunlarına hızlı ve kaliteli bir şekilde cevap vermek için ve sorunlarınızı süratli bir şekilde çözüme ulaştırmak için Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Kurtköy Bosch Servisi ile sizlerin hizmetindeyiz.Her geçen gün kendini geliştiren deneyimli kadromuz, Kurtköy’de sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermenin çözümlerini üretiyoruz. Bosch marka bütün ürünler hakkında geniş bilgisi olan ekibimiz, Bosch markasındaki ürünler konusunda her türlü desteği sizlere verecek donanıma sahiptir.

Kurtköy Bosch Servisi

Bosch markası ile ilgili olan sorunların çözümünde ise sizlere bilgiler vererek, bu konuda müşterilerimizde bilgilendirme prensibinide benimsemekteyiz.Siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adını servislerimiz her zaman sizlere hizmet vermek adına yanınızdadır. Servislerimize hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Servislerimiz dışında 444 1 494 çağrı merkezimize de 7/24 hızlı ve kesintisiz şekilde ulaşabilirsiniz.Bizlere günün her saati ulaşarak sorunlarınıza hızlı çözümler vermek için hizmetinizdeyiz.

Bosch Servis

Çağrı merkezimiz sizlerin sorunlarını dikkatli bir şekilde dinleyerek, servislerimize tam net bir şekilde aktarıp arızaya karşı isabetli çözümler sağlama konusunda sizlerin hizmet veriyor.Bir çok hizmetimizin yanında yedek parça içinde 1 yıl süre ile garanti vermekteyiz.Oluşacak yedek parça sorunlarını tamamen bitirmek için sizlere bu hizmeti sunuyoruz. Kurtköy Bosch Servislerimizin en önemli özelliği olan müşteri memnuniyeti bizlerin temel ilkesidir.Müşterilerimizin memnuniyeti için uzman kadromuz işini titizlik ile yürütmekte ve çalışmalarına bu konuda süratle devam etmektedir.Servislerimizin sizlerin önerilerinide dikkate alarak bu öneriler ışığında kendisini yenileme konusunda gelişmelere açıktır.

Kaynak : http://www.kurtkoyboschservisi.org

ads

Bir cevap yazın