Koli Bandı ve Streç Film

7
ads

Ambalajlama, hemen hemen her üretim grubunun ihtiyacı olan bir sektör. Ülkemizde son yıllarda gerek kalite standardının yükselmesi, gerekse sektöre duyulan yoğun ilgi nedeniyle ambalaj ürün kalemlerinde inanılmaz bir artış görülmekte.

Önceleri pek fazla dikkat edilmeyen sektörde son kullanıcıya yönelik gelişmelerle birlikte ambalajın ürün satışında ne kadar etkili olduğu ortaya çıkıyor. Bununla birlikte de rekabet hızla artıyor, karlılık düşüyor.

Özellikle koli ambalajlamasında kullanılan koli bandı, baskılı koli bandı, palet streci, ambalaj çemberi gibi ürünlerde satıcı firmalar karlılığını koruyabilmek için etik olmayan, ticari ahlaka uymayan davranışlar sergilemeye başladılar. Koli bandı, baskılı koli bandı, streç film ve çemberler ürün metrajı konusunda pek ölçülebilir olmadıklarından dolayı son zamanlarda kısa metraj diye tabir edilen durumlarla çok sık karşılaşılır olmuş, bu da sektörde dürüst firmalara güvenilirliği had safhada azaltmıştır.

İleri Ambalaj, 10 yıldır Ambalaj sektöründe özellikle koli bandı, maskeleme bandı, kağıt bant, renkli bant, palet strec filmi ve ambalaj çemberi konusunda uygun fiyat, kalite ve hızlı servis prensibiyle değerli müşterilerine tam metraj, tam kilogram ürün tedariğini her türlü rekabet şartlarında devam ettirerek yükselişini sürdürmeye devam etmektedir.

ads

Bir cevap yazın