Kızlık Zarı Diktirme

Kızlık Zarı Diktirme işlemi kadın doğum uzmanları tarafından gerçekleştirilmekte olup, kısa sürede yapılmaktadır. Aslında sağlıksal anamda da vücut için herhangi bir gerekliliği olmayan kızlık zarının dikilmesi tamamen toplumsal baskılara bağlı olmakla birlikte, evlenmeden önce eşler arasında anlatılamayan manevi durumlardan kaynaklıdır. Kısa süreli bir cerrahi işlem olan kızlık zarı diktirme işlemi hekimimiz Uzay Yıldırım tarafından Ankara’da yer alan kliniğinde ve donanımlı ekibi ile birlikte güvenilir ve en önemlisi de hasta gizliliği göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Bu gibi önemli operasyonlarda hastanın gizliliği oldukça hayati önem taşıyabilmektedir.

Bekaret Kontrolü yine kliniğimizde yapılmakta olan ve normal prosedürde yapılan kadın doğum muayenelerinden herhangi bir farklı olmayan acısız ve ağrısız bir muayene şeklidir. Hastalar hekimimiz tarafından özenli bir biçimde mutlaka dikkat gerektirerek yapılan muayene sonuçlarında isterler ise bekaret kontrolü raporu alabilmektedir. Ancak bu alınacak olan rapor yalnızca bir günlük olmakla birlikte kesinlikle bir günü aşmamaktadır. Bekaret kontrolü sadece cinsel ilişki sonrasında yaptırılan bir işlem olmayıp, bazı durumlarda olası kaza durumlarından sonra ufak yaşlardaki çocuklar için bile yapılabilmektedir. Bunun nedeni de yaşanılan kazalar sonucu meydana gelebilen yırtılmalarda doktor raporunun gerekli olması ve aile tarafından ileride gerekirse belgelendirilmesi içindir.

241x154_24-04-2016

Kızlık Zarı Onarımı Ankara merkezde yer alan kliniğimizde uzman doktorumuz Uzay Yıldırım ve alanında son derece tecrübeli olan ekibi ile yapılmakta olup, genellikle flep yöntemi olarak bilinen uygulama şekli ile yapılmaktadır. Flep yöntemi vajinanın arka duvarından alınan dokunun rahim içerisine dikilmesi ile cinsel ilişki esnasında da bu dikilen duvarın yırtılarak kanamasını sağlamaktadır. Flep yöntemi dışında kızlık zarı onarımı Ankara kliniğimizde nadir olmakla birlikte ilaç ile de gerçekleştirilebilmektedir. Ancak ilaç ile yapılan düşükler genellikle 10 haftalık yasal süresi dolan işiler için tercih edilen ve aslında pek de doğru olmayan bir düşük yöntemidir. Sizler de hekimimiz ile kürtaj teknikleri hakkına görüşmek ve muayene olmak için www.uzayyildirim.com internet sayfamızdan bilgi alabilir ve iletişim numaralarımızdan randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir