Kedi Tuvaleti Evde Nereye Koyulmalıdır?

45
Kedi Tuvaleti Evde Nereye Koyulmalıdır?
ads

Kedi tuvaleti, minik dostlarımız için en gerekli aksesuarların başında geliyor. Kedi tuvalet seçimi de sizin temizlik konforunuzu da belirliyor. Özellikle kediniz için olması gerekenden küçük bir kedi tuvaleti seçmişseniz tüm evinizin köşelerinden kedi kumu çıkacağından emin olabilirsiniz. Bu seçimi doğru yapmanız, herhangi bir hijyen sorunu yaşamamanız açısından önemlidir. Özellikle kapalı kedi tuvaletleri, uzun süreli hijyen alışkanlıklarınızı bozmamak adına en tavsiye edilen çözümdür. Kapalı kedi tuvaletlerini banyonuza, balkonunuza ya da koridora koyabilirsiniz. Tuvaletin önüne mutlaka dostunuzun patilerinden çıkacak kumları hapsetmesi için özel kum paspaslarından almayı unutmayın. Bu şekilde hiçbir hijyen sorunu yaşamadan, minik dostunuz ile mutlu ve keyifli arkadaşlığınızı sürdürmeye devam edebilirsiniz.

Kapalı Kedi Tuvaleti

Kapalı kedi tuvaleti kedi sahipleri için en konforlu seçim olacaktır. Kedi dostlarımız kedi tuvaletindeki kumda uzun süre patilerini temizlemeyi sever. Bundan dolayı da henüz süpürdüğünüz ve temizlediğiniz yerlerin oyun parkına döndüğünü fark edebilirsiniz. Bunu engellemek için Evcilal olarak önerimiz kapalı kedi tuvaleti tercih etmeniz olacaktır. Tuvaletin önüne, kumları hapsedecek özel bir paspas da koyarak evinizin her yerinden kum çıkmasına engel olabilirsiniz. Kapalı kedi tuvaletleri, kapısı kediniz tarafından açılıp kapanabilen yapılarak sahiptir. Kapalı kedi tuvaleti kullanıyorsanız, evinizin müsait her yerinde tercih edebilirsiniz. Elbette en uygunu balkon ve tuvalet olacaktır. Ancak kapalı kedi tuvaletleri, açık tuvaletlere kıyasla minimum koku sorununa yol açtığı için evinizin müsait herhangi bir alanında kullanmanız da mümkün. Kedi tuvaletleri ve koku sorunu için öncelikle dikkat etmeniz gereken konu ise tuvaletin günde 2 kez temizlenmesi gerektiğidir. Bu sayede koku problemi söz konusu olmayacaktır. Kedi tuvaletini mümkünse ayda bir yıkamanız da önemlidir. Bu durumla uğraşmak istemezseniz en pratik çözümü ise Evcilal üzerinden bulabileceğiniz kedi tuvaleti poşetleridir. Poşeti tuvaletin üzerine serdikten sonra kumu dökebilirsiniz. Kumun yenilenmesi gerektiğinde poşeti kaldırıp atmanız yeterlidir. Kum zemini tertemiz kalacaktır.

Kedi Tuvaleti Fiyatları

Kedi tuvaleti fiyatları tuvalet özelliklerine göre değişmektedir. Evcilal olarak sizlere her zaman en uygun fiyatlı ürünleri sunmaya çalışmaktan mutluluk duyarız. Sitemiz üzerinden dilerseniz kapalı kedi tuvaleti, dilerseniz yavru kedi tuvaleti tercih edebilirsiniz.

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Kartal Ticaret