Yeni Samsung Galaxy Note 3’ten yeni bilgiler

13
Yeni Samsung Galaxy Note 3’ten yeni bilgiler
ads

Teknoloji son zamanlarda ki devi Samsung’un 4 Eylül tarihinde Berlin’de düzenleyeceği Unpacked 2 etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy Note 3’ün detayları ortaya çıkmaya başladı.

Daha önce tasarım görselleri ve ön paneli internete sızan Samsung’un yeni tablet-telefon melezi modeli Galaxy Note 3 bu kez selefi Galaxy Note 2 ile yan yana getirildi.

Samsung’un yeni phableti Galaxy Note 3’e ait olduğu iddia edilen ön panel ile, Galaxy Note 2’nin ön paneli yanyana getirildi. Tasarım anlamında çok ciddi anlamda fark olmasa da yeni Note 3’te tasarım adına değişikler kolay göze çarpıyor.

İlk nesil Galaxy Note modeli gibi daha keskin hatlara sahip olacak olan Galaxy Note 3, Note 2’deki oval hatlardan uzaklaşacak. Zaten Note 2’nin de en çok eleştirilen kısmı da buydu. Ahize ve Home butonundaki boşluklara baktığımızda ise çok büyük farklılıkların olmadığı görülüyor.

Tabi ki bu bilgiler şimdilik iddadan öte birşey değil. Gerçekte olabilir ortaya atılan yalan yanlış bilgi ve fotogarta olabilir. Yakın zamanda Samsun Galaxy Note 3 için en doğru bilgiler ortaya çıkacaktır.

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın