İskambilden Yapılma 10 Devasa Yapı

Sanatçı Bryan Berg  kartlardan bina heykelleri yaparak ekmek yiyen bilinen tek kişiymiş :). Adam Harvard mimarlık okumuş, Berg tüm teknikleri deneme yanılma yöntemi ile öğrenmiş. Çok ilginç çalışmalar yapmış incelemenizi öneriyorum. İskambil kağıtları ile devasa yapılar …

Yabancı bir siteden alıntı olduğu için google ile çeviri yapılmıştır. Devrik cümleler için özürdilerim.

Disney’s Cinderella Castle

2004 yılında Berg Disney World’s Cinderella Kalesi 15-ayak çoğaltma oluşturdu. 30 gün boyunca, o bu Magical Türkiye kartların, Dünyanın En Büyük House of Cards oynamak Freestanding için Guinness Dünya Rekoru oluşturmak için 3000 deste kullanılır.

New York City Ufuk çizgisi

Şubat 2005 yılında Berg katlı Out Times Meydanı’nda “ile,” kendisi için o 10 gün ABC Studios New York’un Times Meydanı’nda bu yapı inşa etmek için harcanan on-air tsunami kurbanlarına yardım bağış güçlerini birleştirdiler. 178.000 kartları oluşur parçası, Flatiron Binası, Chrysler Binası ve Empire State Binası gibi yerler bulunuyor. 

Hoşgeldiniz Fabulous Las Vegas

Berg genellikle “(yapıştırıcı) herhangi bir” hile kullanmıyor olsa da, 2006 yılında Loctite tarafından yaptırılan ve 2006 World Series of Poker gösterilir bu ünlü işaret, yeniden yaratmak için yaptı. Malzemeler de kullanılan iskambil kartları, zar, poker fişleri, ahşap ve Loctite Control Jel Super Glue içerir. Tamamlanan proje £ 600 üzerinde ağırlığını koydu. 

Rhode Island State House

2007 yılında Berg-kim “tarafından cardstacking sunuldu dedesi-) üç gün 22.000 kartlar (407 deste fazla kullanarak, bu parça oluşturdu. Seyretmek Bu videoyu Berg ileri bir yapı inşa görmek. 

Bravery

2007 yılında Berg şarkı “Time için onların müzik video Bravery Me Go Won’t ortaya çıktı.” O “kart dünyanın unsurları çeşitli” filminde duran yapılı klip

Dallas Art Museum

2007 yılında kartların 1000 deste kullanarak Berg Dünyanın En Yüksek House 25 metre üzerinde uzun duran bu kule, bina tarafından Kartlar Playing Freestanding için kendi Guinness Dünya Rekoru kırdı. eylem ona bak burada

Beijing Olimpiyat Köyü

2008 yılında Berg-kim o “ızgaraları” onun kartlarını-20 gün içinde 140.000 iskambil kartları ile Pekin Olimpiyat Köyü bir kopyasını inşa düzenlemek için çağrı stratejik bir dört-kart hücre yapısı kullanır. Seyretmek Berg köy çoğaltma kurmak. 

Keycard Hotel

2009 yılında, Holiday Inn 1 milyar dolarlık yeniden başlatmasını bir parçası olarak on iki yüzüncü otel tamamladı. kutlamak için, onlar, lobi bir hayat boyutunda otel odası inşa etmek ve mobilya, kendisi için o 200.000 kartlar kullanılır Berg görevlendirdi. Bu yüzdendir ki, o yapıştırıcı kullanılan Berg kariyerinin ikinci proje oldu. 

Lexus Şehir

2009 yılında Lexus çatı ve yeni modelin motorunun düzgünlüğü göstermeye çalışan bir Lexus ES çevreleyen bir “herhangi bir şehir silueti” inşa etmek için Berg görevlendirdi. Berg üç hafta boyunca proje üzerinde çalıştı ve 64800 kartlarını kullandı. Watch ticari.

Venedikli Macao

2010 yılında, bu 33 ‘x 10’, Macao, Çin, lüks resort-Berg 44 gün-de kendi Cinderella Castle mağlup etti yılında inşa edilen 218.792-kart çoğaltma Freestanding Kartlar Playing in Dünyanın En Büyük Evi

3 thoughts on “İskambilden Yapılma 10 Devasa Yapı

  1. mccoyun da dedii gibi keslinlikle inanılmaz büyük bir sabır gerekiyor..
    Ama sonuçları da mukemmel gozukuyor ne para almıslardır bunlar 😀

  2. muhteşem görünüyorlar.gerçektende çok büyük emek ve sabır isteyen bir şey.maalesef o da bende yok 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir