yangın tüpü
baca temizliği
sandalye
davlumbaz söndürme sistemi
iPhone İçin Akıllı Kılıf :Lunecase – İnanılmaz.Net |Otopsi |Videolar | Resimler

iPhone İçin Akıllı Kılıf :Lunecase

Bugüne kadar iPhone için hazırlanmış ilk akıllı telefon özelliğini taşıyan Lunecase çağrı ve mesajları algılayarak telefonun arkasında bildirim ışığı yakıyor. iPhone kullanıcıları için vazgeçilmez bir kılıf olacağa benziyor bu yeni Lunecase kılıf. Bence gayet mantıklı bir iş yapmışlar. Çok satacağına kesin gözüyle bakıyorum. Sanırım iPhone için daha önce böyle bir kılıf yoktu.

Kickstarter’da başlayan akıllı kılıf projesi, bazı markaların telefonlarında üretimle birlikte yer alan bildirim ışığını bir kılıfla İPhone’a uyarlıyor. Lunecase adı verilen kılıf, iPhone’a gelen mesaj ve çağrıların elektromanyetik enerjisini kullanarak bildirimleri görüntülüyor ve kılıfın arka tarafında bir ışık yakıyor.

Lunecase kılıf
Lunecase kılıf

Sadece dalga enerjisini kullanarak bildirimleri ışığa çeviren Lunecase, bir pil ya da iPhone yardımıyla çalışmıyor. Görünüşte standart bir iPhone arka kapağından farkı olmayan Lunecase’in herhangi bir kablo bağlantısı da bulunmuyor.

Bu projenin hayata geçmesi için 50 bin dolarlık hedef koyulmuş durumda.

Kickstarter: Yaratıcı proje fikirlerinin yer aldığı ve bu projelerin hayata geçmesi için gereken miktarda fon toplayan bir platform.

Lunecase Video:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir