İlk Buluşmada Bunlara Dikkat Edin

5
İlk Buluşmada Bunlara Dikkat Edin
ads

Eğer karşı cins arkadaşınız ile ilk buluşmanız ise güzel izlenimler bırakmak için bazı şeylere dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu yazıda anlatılan şeyler eminim sizlerin çok işine yarayacaktır. İnsanlar için bir ilişkinin en zor ve en stresli hali ilk buluşmadır. İlk buluşmayı güzel bir şekilde atlattıktan sonra gerisi çok daha rahat ve iyi gelmektedir.

1) Kendiniz olun , Yapmacık olmayın büyüklerimiz her zaman bizi uyarmıştır ” başkası olma kendin ol ” diye.Fakat bu uyarıyı kaçımız dikkate almıştır ki ? İlk buluşmada karşınızdaki kişiye başkası gibi görünmek çeşitli yalanlar söylemek ileride size çok pahalıya patlayabilir.İlk buluşma sonrası karşı cins sizin gerçek özelliklerinizi ve kişiliğinizi bilmeli , buna göre karar vermelidir.

2) Eskilere sünger çekin İlk buluşmalarda herşeyinizin anlatıldığı buluşmalar değildir.Eski sevgilinizi anlatmanıza hiç gerek yok.İlk buluşmada karşınızdaki kişiye eski sevgilinizi anlatıyorsanız bu sizin o kişiyi unutamadığınızı gösterir ve muhtemelen o ilk ve son buluşmanız olur.

3) Alkol tüketimine dikkat edin, İlk buluşmalar genellikle cafe, bar ya da restaurantta yapılmaktadır.Eğer heyecanlı biriyseniz heyecanınızı bastırmak için alkole sarılmayın.Fazla alkol alırsanız bir süre sonra ne ayakta durabilirsiniz ne de doğru düzgün konuşabilirsiniz.Bu da karşınızdaki kişi ile ilk ve son buluşmanız olabilir.

4) Cinsel konulardan uzak durun, ilk buluşma karşı cinsi etkilemek için önemlidir.Bu buluşmada kesinlikle cinsel konulara girmeyin.Karşınızdaki kişi sizin özelliklerinizi merak etmeli , sizi tanımaya çalışmalıdır.İlk buluşmada cinsel konuları konuşmak karşınızdaki kişide farklı düşüncelere yol açabilir.

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın