İletişim

[contact-form to=’aokcbs@gmail.com’ subject=’inanilmaz net iletişim’][contact-field label=’İsim’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Web Sitesi’ type=’url’/][contact-field label=’Yorum’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

10 thoughts on “İletişim

 1. Hi!

  I was viewing my site stats and I’ve seen that you are using my plugin (WPvideo) in your website…

  Perhaps you would like to test new version (1.10) that allows you to insert Metacafe videos.

  Thanks for using WPvideo.. 😉

 2. Değerli Site yöneticileri
  Hocalı katlıamını görüntüleyebilmek ( resim olarak) bunları arkadaşlarımıza göndermek ve devamlı gündemde tutarak yapılanın bir şoykırım olduğunu, mağdur olduğunu söyleyen ulusların hiç de mağdur olmadıklarını, kendilerine istediklerini söyledikleri yaşam haklarını başkaları için ise asla uygun bulmadıklarını ulaşabildiğimiz her yere ulaştırmak lazım diye düşünüyorum. Bu nedenle bu katliamın resimlerine ulaşmak amacı ile gerek Azarbaycan sitelerinde gerekse Türk sitelerinde ulaşabildiğim kadarı ile araştırma yapmaga çalıştım. Azarbaycan sitelerinin “bize ulaşın veya iletişim” adına yerlerin olmadığını, yerli sitelerde ise resim bulunmadığını bulunanların ise küçük ve etkileyici olmayacak kadar kalitesiz resimler olduğunu gördüm. Lüften sitelerinizi kaliteli bu katliama yönelik resimler ile doldurun. Bizler de ulaşalım ve bunu devamlı gündem de tutmaya çalışalım.
  Özellikle hırıstiyan ve museviler kendilerine ait olayları nasıl gündemde tutuyorlar ise, TÜRK DÜNYASI ve MÜSLÜMAN DÜNYASINDA DA bizler gündemde tutmaya çalışalım. Bu ülkelerde yapılan hareketlerin soykırım olduğuna dair yasalar çıkarılmasına çalışalım. daha etkin anlatım kampanyaları düzenleyelim. Dünyanın 4 bir tarafına bunu duyurmaya ve insanların dikkatini bu konuya yöneltmeye çalışalım.
  Yoksa batı dünyası bize bunları unutturacak bizler de bir müddet sonra tepkisiz kalmaya başlayacağız.

 3. Sayın yöneticiler sitenizde henüz hiçbir videoyu izleyemedim.
  izlemek istediğim wideoya tıkladığımda SHARE ve WATCH AGAİN
  diye iki seçenek çıkıyor ikisinide defalarca denememe rağmen bir türlü izleyemedim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  share watch again

 4. sayın site yöneticileri
  ben 16 yaşındayım ve siteye veya sitanin herhangi bir sayfasına firdiğimde karşıma bir reklam sayfası çıkıyor.bunu kısa zamanda kaldırmanızı rica ediyorum.

 5. sayın smokay arkadaşım,
  eğer bilgisayrına flaş yüklememmişsen internet üzerindeki videoları izleyemezsin.sorunun bundan kaynaklanıyor olabilir.

 6. Sayın site yöneticileri cakirer diyorki başlıklı cinlerle ilğili bir bölümde mail adresim geçiyor ve ve bu konuyla ilğili sürekli rahatsız ediliyorum bu yorumun kaldırılmasını sizlerden rica ediyorum.

 7. uzun zaman olmuştu stenize girmeyeli.önceden genellikle otopsi videoları falan görmüştüm ama şimdi daha ilginç,değşik,insanı şaşırtan ve de düşündüren şeylerle karşilaştım.buda benim cok hoşuma gitti.bence stenizdeki tek kusur videolarınızın cok yavaş ilerlemesi ve sürekli olarak donması.bu da özellikle beni fazlasıyla sıkıyor bir cok videonuzu izlemeden geçtim bu sebepten dolayı.eğer bu konuya bir çözüm getirirseniz biz izleyiciler için daha yararlı olacağını düşünüyorum.sizde hedefinizi tam anlamıyla gerçekleştirmiş olursunuz..şimdiden teşekkürler.sizden değişik şeyler bekliyorum bu benim şayet hakkım ise.size şimdiden kolay gelsin………………………………………………………………..

 8. ADmin arkadasım pr 4 video sitem ile link değişimine giderseniz karıslıksız bir pr 2 dağa eklenir 🙂 2 ye bir link yani iletisim için mail adresmize yazınız iyi calısmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir