İkitelli Kombi Servisi – 444 1 494

4
ads

Kombiler yaşamlarımıza girdiğinden beri bu eşyalarla yaşanılan aksaklıkların üzerine bir de garanti verilip sağlanan bakım ve onarım hizmetinin yarattığı sorunlar eklendi.Pek çok kişi şu etkenin ayrımında değil; bir kuruluş elindeki cihazı satmışsa ve ürün için garanti sağlamışsa, emin olun firmaya bağlı bulunan servis hizmetini siz müşterilerin isteklerinden çok uzak ve servis sektörünün gerektirdiği özellikleri taşımayan bir zihniyettedir.

Çünkü artık bu konu klasikleşmiştir; yani eşyayı müşteri alsın ondan sonrası önemli değil diyorlar.Bununla beraber cihazınız arıza yaptığında siz müşterilere her şeyin güvencesini vermemektirler. Genellikle bozulan parça değişiminde sizlerden ücret istiyorlar. Servis sektöründe bu kadar sorunun mevcut olduğu günümüzde bizler özel servis olarak nitelikli, güveneceğiniz, hesaplı ve hızlı servis hizmetinin rahatlığını tatmanız amacıyla müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Cihazınız bozulduğu anda çağrı merkezimize bırakacağınız onarım bildirim kaydı ile hem bilinçli bir şekilde hem de çok kısa bir süre içerisinde yanınızdayız. Üstelik İkitelli Baymak servisi olarak satın aldığınız ürüne değil vermiş olduğumuz hizmete garanti sunmaktayız. Cihazınız arızalandığı an bizi aradığınızda, vermiş olduğumuz Kombi Servis hizmeti sonrası işçilikle alakalı soruna ya da değişmişse yedek parçaya bir sene garanti vermekteyiz. Eğer sizler de dondurucu kış mevsiminde teknik servis sıkıntısı yaşamak istemiyorum ve nitelikli, süratli servis hizmeti almak istiyorum diyorsanız 7/24 hizmet sunan 444 1 494 numaralı santral merkezimizi arayın.

ads

Bir cevap yazın