Aileler Nişanlı Çifte Tecavüz Odası Hazırladı

Bu ülke nereye gidiyor insanlık nereye gidiyor.Olay resmen iğrençlikten öte birşey. Kız nişanlısından ayrılmak istiyor. Fakat aile ve çocuk ayrılmayı istemiyor. 2 aile bir oluyor ve ayrılmamasını sağlamak için bir oda hazırlıyor kızı oraya sokup kitliyorlar ve damat olacak herif te tecavüze kalkışıyor.

Bu olay MUĞLA’da yaşanıyor. Ve 18 yaşındaki genç kız, nişanlısı 28 yaşındaki T.G.’den ayrılma kararı alınca, iki aile fertleri akıl almaz iğrenç bir plan yapıyor. Nişanlısının ailesi tarafından kilitlendiği odada kendisine 3 saat boyunca tecavüze kalkışan T.G.’ye direnen genç kız sonunda odadan ve evden kaçmayı başarıp jandarmaya sığınıyor. Korkunç plana onay veren genç kızın anne ve babasıyla birlikte tam 9 iğrenç  kişi tutuklanıyor.

Bu nasıl bir aile ise kıza büyü yapıldığını bile düşünüp büyü bozma seanslarına kadar götürmüşler. Bunlarınki cahillikten daha öte birşey. Bir aile anne baba nasıl kızlarının tecavüze uğramasına göz yumabilir ? Büyü bozmaya götürüpte sonuç alamayan aile yeni bir plan yapmaya başlar.

Kızı tekrar Hocaya götürmek bahanesiyle evinden alıp, T.G.’nin halası H.C.’nin evine götürüldü. Genç kızı evde T.G.’nin babası ile akrabaları karşıladı. Söylenenlere göre genç kıza, T.G. ile evlenip evlenmeyeceği sorulmuş kızda doğal olarak hayır yanıtını verince, genç kızı evin yatak odasına kilitledi. Daha sonra genç kızın yanına nişanlısı T.G. girdi. Kapı aile bireyleri tarafından çiftin üzerine kilitlenince genç kız çığlık atarak yardım istedi, ancak sesini kimseye duyuramadı.

Erkeğin kapısı odanın kapısında, kızın aileside kızın evinde haber beklemiş.3 saat sonunda T.G.’nin tüm girişimlerine karşı koyan genç kız., nişanlısının odadan çıkmasını fırsat bilerek evin penceresinden atladı.

Savcılık sorgusunun ardından nöbetçi mahkemeye sevk edilen T.G. ’cinsel istismar ve saldırı’ ve ’alıkoyma’, babası N.G. (58), ağabeyi Y.G. (33) ablası S.G. (35), ablasının eşi H.G. (40), halası H.C. (58), halasının oğlu Ç.C. (34) ile genç kızın annesi S.A. (43) ile babası S.A. (44) ’tecavüze yardım ve yataklık’ suçundan çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Tutuklular cezaevlerine gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir