Her eve lazım böyle bir dost Mükemmel Köpek

11
ads

Dört yaşındaki Sandie adındaki bu mükemmel köpeğe eminim sizlerde şaşıracaksınız.Tekerlekli sandalyedeki sahibi onu okadar güzel eğitmişki Sandie nin yapamayacağı bilmediği ev işi yok. Resmen sahibinin en iyi kız arkadaşı. Haberin ayrıntılarını aşağıda yayınlıyorum. Haber ingilizce olduğu için Türkçeye çeviri google tarafından yapıldı ve biraz devrik cümleler.

Dört yaşındaki köpek sahibi Sue Line alışveriş ve çamaşır tüm yapar – ve hatta ona yiyecek için ödeme yapabilirsiniz.

Terrier-çapraz süpermarket için belden aşağısı felç olan Ms Serisi, eşlik – o sonra ağzına etrafında taşıyan bir çanta, onun alışveriş tüm koyarak.

Pooch power: Sandie helps to sort her owner Sue Line's clothes Pooch güç: Sandie onun sahibi Sue Line giysileri sıralamak için yardımcı olur

onlar Sandie bile onun sahibinin cüzdanını para alabilir ve tezgâhtar onu teslim çıkış geldiğinizde.

Ayrıca Sandie yükler çamaşır makinesi – karanlık ve hafif yükler içine onu kirli giysiler ayıran ve döngü başlamadan önce makine kapı kilitleme.

O da tuvalete kendini salmak için mutfak kapısını açmak için nasıl hakim vardır – ve her zaman arkasında kapatmak için hatırlar onu geri onu yolda.

Ms Hattı, emekli bir NHS sağlık güven müdür, 40 yaşında o bir New Year’s Eve şut bir arabadan atıldı sonra önce felç oldu.

Working like a dog: Sandie carries a bag for her owner Sue Line, who is paralysed from the waist downbir köpek gibi çalışmak: Sandie belden aşağı felç olan Ms Hattı için bir çanta taşıyor

61-year-Coventry, eski dedi ki: ‘Hayatım ben Sandie bana yardımcı oldu bu yana çok daha kolay hale gelmiştir. O ve böyle bir akıllı köpek bana daha önce hiç bir bağımsızlık duygusu vermiştir.

‘Ben ellerimden bazı kullanım kaybettim, alma ve şeyler taşıyan çok Sandie yardım bana ölçülemez.

‘O, yapabileceklerinizin liste bitmek bilmiyor. Onu çalarken başlar eğer benim telefon alma için, sabah beni sonrası ilk şey getirmek gelen O her şeyi yapar. ‘

Lee Armstrong, içinde Bedworth mağazanın Sue yerel Tesco yöneticisi yardımcısı, şöyle dedi: “Sandie sahibi onun için yiyecek toplama kadar aldatılan gider hakkında deposu olarak o da olduğu gibi bir şey haline bir kadro ve alışveriş başka ünlü ile.

Sue diye bir arkadaşım, sadece birkaç haftalık iken Sandie satın aldı – ve ona yeni bir evcil hayvan bazı arkadaşlık ona vereceğini umuyordu.

o Sandie tam potansiyelini fark Köpek AID (Yardım Engellilik içinde), – Ama bu sadece bir köpek sadaka ile temas aldıktan sonra oldu.

Ms Line ekledi: ‘Sandie annesi ve çok akıllı bir köpek olduğunu açıkça geçer oldu bir özellik’s.

Bize ‘hiçbiri Sandie rağmen, haline gelmek istiyorsunuz ne kadar zeki hayal.

‘Ben etrafımda bir bakım ve destekleyici bir aile için şanslıyım ama onlar bir ara biraz olabilir bana Sandie sahip olmak için harika.

‘Bana bağımsızlık biraz yeniden kazanmak için, böyle harika bir arkadaşı olması güzel’s.

Your post madam: Sandie has been trained to perform a number of household tasksYazınızı madam: Sandie ev işleri bir dizi yapmak için eğitilmiş

Smart dog: Sandie helps Ms Line to dress. The pooch is said to take after her intelligent motherAkıllı köpek: Sandie Ms Line elbise yardımcı olur. Pooch maharetli annesi sonra almak söyleniyor

Çünkü biz sokakta dışarı karşılamak İnsanlar her zaman hayran oldular. Yerel Satıcı onun benim için alışveriş yapıyor ve nakit teslim alıştık vardır, ama onlar onu ilk kez bunu izlerken başka insanların yüzlerini görmek için her zaman komik.

‘Sandie ve önümüzde bir kadın bazı değişiklikler düştüğünde ben birkaç hafta önce marketten dışarı edildi.

‘Verdi. Ona geri aldı O Sandie zaman gözlerini inanabilirim me up ve ağzına paralar Şimdi o yapabilirsiniz şeyler aldı geleni tren Sandie hakkında yıllarda iki.

ama şimdi mutlak bir yıldızın – o zaman o şey lezzetli kokusu zaman drooling olurdu – ‘zor biraz biz restoranlar gitmek gıda görmezden onu başlamıştı.

‘Ben inanılmaz Ona sahip olmak için şanslıyım.’

Load and lock: Sandie is able to use the washing machine. She even sorts out the colours from the whitesYük ve kilidi: Sandie çamaşır makinesi kullanabilir. beyazlardan renkleri Hattâ türlü

Sandie earned Dog AID's highest award and is a real help to Ms Line and her sister and full-time carer ChrisGurur pooch: Sandie Köpek YARDIM en yüksek ödülü kazandı ve Ms Hattı ve kız kardeşi ve tam zamanlı bakıcı Chris gerçek bir yardımcıdır

ve son zamanlarda en yüksek ödülü verilmiştir – Sandie başarıyla Dog YARDIM tarafından eğitilmiştir 24 köpek biridir.

Sandra Fraser, derneğin koordinatörü, şunları söyledi: ‘Sandie parlak kesinlikle. O hikaye gerçek bir başarı.

‘Çoğu insan bir destek köpek resmi, bir Terrier melez düşünmüyorum – ama Sandie herhangi Labrador olarak sadece de yok.

‘She Sue hayatı için büyük bir fark yarattı.

‘Biz her zaman bizi Sue ve Sandie gibi, sahiplerine yardımcı olmak için hayvan yetiştirmek için nitelikli köpek eğitmenleri arıyoruz.’

ads
Benzer Yazılar
1 Yorum
    seymen

    çok güzelllll harika

    30 Nisan 2011

Bir cevap yazın