Hande Ataizi’yi Yere Yapıştırdı!

3
ads

Televizyon programlarında yaptığı ‘şovlar’ ile gündeme gelen Seyfi Dursunoğlu, dün akşam yayınlanan ‘Benzemez Kimse Sana’ programında Hande Ataizi’ye büyük bir şok yaşattı.

Benzemez Kimse Sana programına bu hafta yine Seyfi Dursunoğlu ile Hande Ataizi damgasını vurdu. ‘Huysuz’, güzel sanatçıyı dans ederken adeta yere yapıştırdı. Seyfi Dursunoğlu’nun en ağır şakalarına maruz kalan Hande Ataizi bu kez tam manasıyla şok oldu.

YERE YAPIŞTIRDI

Dursunoğlu ile Nil Burak’ın şarkısında dans etme hatasına düşen Hande Ataizi bir anda kendini yerde buldu. İlk şoku atlatamadan Seyfi Dursunoğlu bir de silindir gibi üstünden geçti.

PESTİL GİBİ ETTİ

Canlı yayında yere yapışmakla kalmayıp bir de pestil gibi ezilen Hande Ataizi bu ağır şakayı büyük bir olgunlukla karşıladı. Sabrı ile alkış alan güzel sanatçının ayağa kalktığında tek bir endişesi vardı.

“FRİKİK VERDİM Mİ?”

Derin dekolteli elbisesiyle düştüğü anda frikik verip vermediğini merak ediyordu.İzleyicilere dönüp; “Vallahi suyum çıktı. İnşallah bir yerlerim görünmemiştir. Göründü mü yoksa?” diye sordu.

Frikik vermediğini öğrenince de rahat bir nefes aldı. Seyfi Dursunoğlu ise yaptığı ağır şakanın farkında olarak Hande Ataizi’ne sıkı sıkı sarılarak onun gönlünü almaya çalıştı.

ads

Bir cevap yazın