yangın tüpü
baca temizliği
sandalye
davlumbaz söndürme sistemi
Günün Güzeli: Doutzen Kroes – İnanılmaz.Net |Otopsi |Videolar | Resimler

Günün Güzeli: Doutzen Kroes

Uzun zamandır günün güzeli bölümüne hiç konu açmıyordum. Taki bu güzel modeli görene kadar. Umarım sizlerde beğenirsiniz. Bugünkü günün güzelimiz Hollandalı süper model Doutzen Kroes .Victoria’s Secret’ın kataloglarında ve 2005 ile 2006 yıllarındaki moda şovlarında yer aldı. L’Oréal, Gucci, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Escada, Dolce & Gabbana, Valentino ve Versace gibi tanınmış markalarla çalışan ünlü model, 2005’te Vogue.com okurları tarafından “Yılın Modeli” seçildi.
Hot-Doutzen-Kroes-Kissing-Wallpaper-HD-2013-1200x750

Mayıs 2007’de Hilary Rhoda, Caroline Trentini, Raquel Zimmermann, Saşa Pivovarova, Agyness Deyn, Coco Rocha, Jessica Stam, Chanel Iman ve Lily Donaldson ile birlikte, Amerikan Vogue’nin belirlediği yeni süper modeller içinde yer aldı. Bu süper modellerin bazılarıyla birlikte 2008 yılı Pirelli Takvimi’nde yer aldı.

Kroes, lise öğreniminin ardından, fotoğraflarını Hollanda’nın başkenti Amsterdam’daki bir model ajansına gönderdi. Profesyonel modelliğe bu adımın sonrasında başlayan Doutzen Kroes, Time, Vogue ve Harper’s Bazaar gibi dergilerde çalışmaları yayımlandı.

 Doutzen Kroes Foto Galeri: 

[nggallery id=42]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir