Grinin Elli Tonu’nun Fragmanı ve Gişe Durumu

Son zamanlarda en çok merak edilen film sanırım budur. Daha ilk günden ilk haftadan izleyici sayısı ile hasılat rekorları kırmış. Filmin Türkçe altyazılı fragmanını ve gişe durumunu aşağıda sizler için yayınlıyorum.

Geçtiğimiz hafta sonunun en çok merak edilen sorularından biri de sanırım başlıkta yer alan soruydu. Geçtiğimiz yıl duyurulan ve sevgililer günü döneminde ilk posteri yayımlanan filmin vizyon tarihi olarak da bu yılın sevgililer günü seçilmişti. Ülkemizde de 1 gün öncesi olan 13 Şubat’ta dünya ile aynı anda vizyona giren Grinin Elli Tonu / Fifty Shades of Grey filmi özellikle ön satış anlamında rekora koşmuştu.

Ülkemizde de yoğun bir izleyici kitlesi tarafından merakla beklenen film ilk üç günde, yani Cuma-Cumartes-Pazar günlerinde toplam 292 bin 492 kişi tarafından izlendi. Böylece geçtiğimiz hafta sonu ülkemizde en çok izlenen film olmayı başardı.

Amerika ve diğer tüm ülkelerde de benzer bir başarı gösterdiğini söyleyebiliriz. Özellikle Amerika’da ön satış anlamında rekor kıran film, hafta sonu toplamda dünya çapında 270 milyon 500 bin dolar hasılat elde etti. Bunun 98 milyon dolarının sadece Amerika’dan olduğunu da belirtelim.

40 milyon dolar bütçe ile çekilen ve çok satan romandan uyarlanan film, eleştirmenlerden pek yüksek puanlar alamasa da kazandığı gişe başarısıyla ikincisini de garantilemiş durumda ki ikinci filmle ilgili haberler de gelmeye devam ediyor. Son olarak devam filminde daha önceden açıklanan yönetmenin görevden ayrıldığını belirtelim. Yeni gelişmeler oldukça siteden duyurmaya devam edeceğiz.

Grinin Elli Tonu İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir