Google’nin Yeni Oyuncağı Google Glass

16
Google’nin Yeni Oyuncağı Google Glass
ads

Google’nin Yeni Oyuncağı Google Glass piyasaya çıktıktan tam 12 saat sonra tamamen tükenmiş.15 Nisan’da bir günlüğüne, yalnızca ABD’de yaşayanlar için satışa sunulan Google Glass, 24 saatten kısa bir sürede tükendi. Google neye el atsa mükemmel işler yapıyor. Google glass ın dünya genelinde yayılması çok uzun zaman alacaktır. Özellikle Türkiye’ye girmesi ve alınabilir fiyatlara inmesi için baya zaman gerekece.
Geçtiğimiz gün 06:00′da 1500 dolar fiyatla satışa sunulan Google Glass’ın stokları 12 saat gibi kısa sürede tükendi.Google, dün toplam kaç Glass’ın satışa sunulduğunu açıklamadı. Firmanın önümüzdeki dönemde Glass’ı yeniden satışa sunacağı belirtildi.

google_glass_12_saat_icerisinde_tukendi_h96344

Google, Glass için yeni Titanium serisi çerçevelerini tanıttı. Yeni çerçeveler, hem Glass’ın hem de kullanıcısının çok daha şık görünmesini sağlıyor.

Google Glass’ın Titanium koleksiyonunda dört farklı çerçeve var ve her biri 225 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Çerçeveler, güneş gözlüğü, reçeteli ve reçetesiz gözlük camlarıyla da uyumlu.

Titanyumdan yapılan çerçeveler, standart Glass çerçevelerine göre daha rahat, daha iyi görünüyor ve Glass’ın pilini dengeleyen bir yapıya sahip.

Google-Glass

Google Glass’ın yeni titanyum çerçevelerini aldığın gibi reçeteli gözlük camın ile kullanamayacaksın çünkü sağ çerçeve, soldakinden daha kısa; Google da sana reçeteli cam satmayacağı için, gözlükçüne gidip, reçeteli camlarını özel olarak bu boyutlarda kestirmen gerekecek.

Dört farklı çerçevenin sekiz farklı renk seçeneği var; bu da 32 farklı kombinasyon yapılabileceği anlamına geliyor. Google Glass, yeni Titanium serisinden bir çerçeveyle, toplamda 1725 dolara mal oluyor.

Google Glass, şu an yalnızca Explorers adı verilen bir gruba satılıyor. Ancak bu yıl, genel olarak herkese satılmaya başlanması bekleniyor.

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın