Film Önerim: Ejder Kapanı

Bundan sonra sizlere sitemde, izleyipte beğendiğim filmler hakkında yorumlarımı yapıp tavsiye edeceğim.Bugün son zamanlarda izleyipte beğendiğim Ejder Kapanı filmi hakkında yorum yapacağım.

Ejder Kapanı: İlk tavsiye edeceğim film Ejder Kapanı. Gerçektende hiç beklemediğim kadar güzel bir senaryoya sahipti. Türk sinemasınında çok iyi yerlere geldiğinin en güzel kanıtlarından biri bu filmdir diyebilirim. Baştan sona heyecanlı, baştan sona sürükleyici bir filmdi. Kenan İmirzalıoğlu ve Uğur Yücel harika bir oyunculuk sergilemişler. Nejat İşler’ i çok severim fakat bu filmde onunla ilgili pek yorum yapamayacağım çünkü filmde sadece birkaç dakika görebileceksiniz. Filmin Konusu kısaca şöyle ;

“Çocuk tecavüzcülerini öldüren bir katilin izinde adalet kavramının sorgulandığı filmde, iki deneyimli dedektif Abbas ( Uğur Yücel ) ve ‘ Akrep ‘ Celal ( Kenan İmirzalıoğlu ) bir seri katilin peşine düşerler. Katilin kurbanları aftan yararlanıp çıkan sübyancılardır. Eldeki ipuçları askerden dönen Ensar’ı ( Nejat İşler ) işaret etmektedir.”

Türk Filmlerini herzaman yabancı filmlerin üstünde tutmuş ve daha çok izlemişimdir.Bu filmde de doğru olduğunu ve yanılmadığımı gördüm.Türklerin neler yapabileceğini bizlere gösterdiler. Son olarak eğer mükemmel senaryo, mükemmel oyunculuk ve mükemmel bir konulu film arıyorsanız kesinlikle kaçırmayın derim. Ben 10 üzerinden 10 veriyorum.

5 thoughts on “Film Önerim: Ejder Kapanı

  1. Anlatımlarına göre güzel bir filme benziyor. Aslında benim filmlerle pek aram yoktur. Sadece nadir olarak komedi filmleri izlerim. Boş zamanımda mutlaka izleyeceğim.

  2. Apple now has Rhapsody as an app, which is a great start, but it is currently hampered by the inability to store locally on your iPod, and has a dismal 64kbps bit rate. If this changes, then it will somewhat negate this advantage for the Zune, but the 10 songs per month will still be a big plus in Zune Pass’ favor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir