Luna park ve müze karışımı olan Ferrari World’ün yapımı bu yıl tamamlanacakmış.Adamlar neler yapıyor neye para harcıyor anlamıyorum ama ortaya mükemmel bir tasarım mükemmel bir yapı çıktığı ortada. Bu binanın İtalya’da olcağını düşünebilirsiniz, ama değik. Zengin araplar bu mega projenin çok para kazandıracağını düşündüklerinden, Ferrari World Abu Dhabi’de yer alacak.Ferrari World Atraksiyonları
Yas adasına yapılacak olan Ferrari World, 2010’da tamamlanacak ve dünyanın en hızlı rollarcoasterları olan en dünyanın en büyük kapalı tema parkı olacak. Ferrari World’de bir çok otel ve dükkanların yanı sıra, 20 değişik atraksiyon ve yarış simülatörleri de olacak.


Ferrari World Abu DhabiThe most amazing videos are a click away

20 thoughts on “Ferrari World Abu Dhabi

 1. Güzel olmasına güzelde acaba gereklimiydi demedende alamıyor insan kendini. Gösterişten daha yararlı bir işte kullanılabilirdi o para

 2. Gösteriş olarak çok fazla abartılı buldum gerçi yapan ferrari olunca abartılı olması çok normal

 3. Gerçekten adamlar hakkını vermişler yani muthiş bi görüntüsü var acaba kaç yıl sürer ki böyelsine bir projenin tamamlanması..

 4. vay be.. adamlar ne projeler yapıyor.. burdan bakılınca insanın inanası gelmiyor, demek orda olsak nolur..

 5. Tek kelimeyle demeliyim ki harika ve güzel görünüyor, gerçekten etkilenmicek insan varmıdır, tartışılır:) Bakınca ahtapot’a ve uzay gemisine benzettim ben diğer arkadaslar nelere benzetmişler merak içindeyim;) Ferrari world görünüm olarak şimdiden beni etkiledi, herkezide etkileceğinden şüphem yok:)

 6. Bu araplardaki para birgün biticek, o zaman ne yapacaklar. Yanı başların Filistin kan ağlıyor onların umrunda değil. tüm paralarını zevke sefaya yatırıp duruyorlar.

 7. Gerçekten harika bir tasarım olmuş. İyi para harcanmıştır buna fakat değmiş. Medyada ciddi reklamı yapılır şimdi buranın, Ferrari her konuda bu tarz gösterişli şeyler yapıyor. Adamlar tasarım işini iyi biliyorlar.

 8. Hello everybody, how do you do
  My big cheese’s Pigeon Johnny
  LA symph’s the band
  I remember what you’re point of view
  Who is this deceive
  My hero’s Pigeon Johnny
  I make the ladies drool
  Not indeed but it sounds cool though

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir