yangın tüpü
baca temizliği
sandalye
davlumbaz söndürme sistemi
Facebookta Yeni Dönem: Seyahat Paylaşımı – İnanılmaz.Net |Otopsi |Videolar | Resimler

Facebookta Yeni Dönem: Seyahat Paylaşımı

Zaten önceden de vardı diyebilirsiniz belki ama bu öyle değil. Önceden facebookta sadece nerede olduğunuzu paylaşabilirsiniz. Nereye seyahat ettiğinizi paylaşamazdınız. Facebook‘a yeni eklenen bir özellik ile kullanıcılar artık nerede olduklarının yanı sıra, nereye seyahat ettiklerini de arkadaşlarıyla paylaşabiliyor.

Kademeli olarak Facebook kullanıcılarına sunulmaya başlanan seyahat paylaşımı (traveling to) özelliği, ilerleyen zamanlarda tüm Facebook kullanıcılarına sunulacak.

Nereye seyahat ettiğini paylaşmak için önce, ‘durum güncellemesi’ bölümünde yer alan gülücük ikonuna basman ve açılan pencereden uçak ikonlu seyahat menüsünü seçmen gerekiyor. Ardından, gitmekte olduğun ülkeyi veya şehiri seçip, bunu arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

travel-facebook

Facebook, durum güncellemeleriyle kullanıcılara nerede olduklarını; ne okuduklarını, izlediklerini, dinlediklerini ve oynadıklarını arkadaşlarıyla paylaşma olanağı tanıyordu. Bu yeni özellik ile artık arkadaşlarının nerelere gittiklerini de görebiliyorsun.

traveling-to

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir