Facebook davetlerinde tüm arkadaşları Kolayca seçmek

78
ads

Facebook da tümünü seç yok, saçma tabii davet yollayacağım diye 2 saatini site de harcayan insan gördüm bize göre saçma Facebook a göre karlı olmalı.Bu yazıyı http://blog.wolkanca.com/ dan alıp daha fazla insana ulaşsın diye yayınlıyorum. http://blog.wolkanca.com/ güzel hizmetlerinden dolayı teşekkürler.Facebook arkadaş listesi sınırı sanırım 5000, 5000 den fazla arkadaşınız varsa ünlü filansınızdır gidip grup veya fan sayfası açmalısınız onlarda sınırlama yok. Facebook da arkadaş listenizdekilere herhangi bir şeyin davetini yollamak istediğinizde tek tek arkadaşları seçmek zor iş, aşağıdaki kodu davet yollama sırasında arkadaş seçme ekranına geldiğinizde tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırıp enter yaparsanız tüm arkadaşları seçmiş olacaksınız.

javascript:elms=document.getElementById(‘friends’).getElementsByTagName(‘li’);for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === ‘object’){fs.click(elms[fid]);}}

Bunu yazayım dedim bazı arkadaşlara yardımı olsun diye, kod bozuk değildir bazen bazı sitelere yazılırken kodda karakter değişiklikleri olabiliyor bu sağlam koddur şu an için çalışıyor.

Bu konuda daha fazla bilgi almak için facebook tümünü seçme, facebook tüm arkadaşları seçme, facebook tümünü seç, facebook tümünü seç kodu, facebook tüm arkadaşları seçme kodu, facebook hepsini seç kodu, facebook hepsini seç, facebook bütün arkadaşları seçme kodu, facebookta tümünü seç, face 5000 arkadaş sınırı, facebook, facebook-arkadaslar, facebook-hack, facebook-tumunu-sec, hack, hile, internet, ipucu, tips, tumunu-sec terimleri/etiketlerini ve Facebook davetlerinde tüm arkadaşları seçmek başlığını site içerisinde arayabilirsiniz. Aşağıdaki seçenekleri de kullanabilirsiniz, unutmayın bunların hepsi bedavadır.

Kaynak: Wolkanca

ads
Benzer Yazılar
6 Yorum
  tezzat

  Koca facebooktan böyle açık bulmak çok işmize yaradı yani mesela bir sayfa açıyoruz direk herkesi davet ediyoruz harika bişey bu ..

  13 Nisan 2010
  Kazım

  çqlışmıyor :(((

  25 Eylül 2010
  muhsin yagmur

  gecenın karanlıgı ne kadar etkilıyse gündüzün ışık ve aydınlıgı o kadar etkılıdır herkese aydınlık bir gelecek dilerım

  13 Mayıs 2011
  ferhat

  Yorum

  4 Temmuz 2011
  onur

  calışmıyor

  29 Haziran 2012
  admin

  Onur muhtemelen facebook bu açığı kapatmıştır. Yeni yöntem bulursam hemen paylaşacağım.

  29 Haziran 2012

Bir cevap yazın