Facebook davetlerinde tüm arkadaşları Kolayca seçmek

Facebook da tümünü seç yok, saçma tabii davet yollayacağım diye 2 saatini site de harcayan insan gördüm bize göre saçma Facebook a göre karlı olmalı.Bu yazıyı http://blog.wolkanca.com/ dan alıp daha fazla insana ulaşsın diye yayınlıyorum. http://blog.wolkanca.com/ güzel hizmetlerinden dolayı teşekkürler.Facebook arkadaş listesi sınırı sanırım 5000, 5000 den fazla arkadaşınız varsa ünlü filansınızdır gidip grup veya fan sayfası açmalısınız onlarda sınırlama yok. Facebook da arkadaş listenizdekilere herhangi bir şeyin davetini yollamak istediğinizde tek tek arkadaşları seçmek zor iş, aşağıdaki kodu davet yollama sırasında arkadaş seçme ekranına geldiğinizde tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırıp enter yaparsanız tüm arkadaşları seçmiş olacaksınız.

javascript:elms=document.getElementById(‘friends’).getElementsByTagName(‘li’);for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === ‘object’){fs.click(elms[fid]);}}

Bunu yazayım dedim bazı arkadaşlara yardımı olsun diye, kod bozuk değildir bazen bazı sitelere yazılırken kodda karakter değişiklikleri olabiliyor bu sağlam koddur şu an için çalışıyor.

Bu konuda daha fazla bilgi almak için facebook tümünü seçme, facebook tüm arkadaşları seçme, facebook tümünü seç, facebook tümünü seç kodu, facebook tüm arkadaşları seçme kodu, facebook hepsini seç kodu, facebook hepsini seç, facebook bütün arkadaşları seçme kodu, facebookta tümünü seç, face 5000 arkadaş sınırı, facebook, facebook-arkadaslar, facebook-hack, facebook-tumunu-sec, hack, hile, internet, ipucu, tips, tumunu-sec terimleri/etiketlerini ve Facebook davetlerinde tüm arkadaşları seçmek başlığını site içerisinde arayabilirsiniz. Aşağıdaki seçenekleri de kullanabilirsiniz, unutmayın bunların hepsi bedavadır.

Kaynak: Wolkanca

6 thoughts on “Facebook davetlerinde tüm arkadaşları Kolayca seçmek

  1. Koca facebooktan böyle açık bulmak çok işmize yaradı yani mesela bir sayfa açıyoruz direk herkesi davet ediyoruz harika bişey bu ..

  2. gecenın karanlıgı ne kadar etkilıyse gündüzün ışık ve aydınlıgı o kadar etkılıdır herkese aydınlık bir gelecek dilerım

  3. Onur muhtemelen facebook bu açığı kapatmıştır. Yeni yöntem bulursam hemen paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir