Ezel’e Yeni Transfer : Berrak Tüzünataç

56
ads

Ezel için takip ettiğim yabancı diziler dışında izlediğim ender Türk dizilerinden biri diyebilirim. Herhafta pazartesi benim Ezel günüm . Son zamanlarda kadroya giren yeni oyuncularla kadro gittikçe daha mükemmel bir hal aldı.Geçen bölümlerinde Kıvanç Tatlıtuğ (8 bölüm) ve Haluk Bilginer’i de kadrosuna katarak oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu oluşturdu. Şimdi de diziye yeni bir bayan oyuncu giriyor.

Eminim hayranı olan erkek izleyiciler bu habere çok sevineceklerdir :). Diziye yeni giren güzel ve seksi bayan oyuncu Berrak Tüzünataç. Söylentilere göre bu oyuncunun Berrak Tüzünaçat olmasını Kenan İmirzalıoğlu bizzat istemiş. Bildiğiniz gibi iki oyuncu daha önce Ejder Kapanında beraber rol almışlar ve iyi bir performans sergilemişlerdi.

Berrak Tüzünaçat dizide Ezel’in yeni mekanında bir garson kızı canlandıracakmış.
Berrak Tüzünataç kimdir?

Berrak Tüzünataç (d. 2 Kasım 1984, Yalova) Türk sinema ve dizi oyuncusu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. İlk olarak basında İlhan Mansız ‘ın sevgilisi olarak tanınan Berrak hemen ardından Fuga Otellerinin ortağı Volkan Büyükhanlı ile yaşadığı olaylı ilişkiyle adını duyurmuştur. Daha sonra Number 1 TV’de haber sunarak ekranlara, Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler filmindeki ufak rolüyle de sinemaya adım atan Tüzünataç, Kanal D’de yayınlanan Ödünç Hayat ‘ta rol aldı. Elveda Rumeli adlı televizyon dizisinde Vahide karakterini canlandırmaktadır. Bir dönem adı Okan Bayülgen ile anılmıştır.

Berrak Tüzünataç en son magazin gündeminde Şahan Gökbakar ile balkondaki samimi görüntüleri ile yer almıştı.

Yer aldığı Sinema ve Televizyon projeleri

Beyza’nın Kadınları (2005) , Ödünç Hayat (2005) , Organize İşler (2005) , Elveda Rumeli (2007) , Affedilmeyen (2007), Bu Kalp Seni Unutur Mu? (2009) ,Ejder Kapanı (2009),Kıskanmak (2009), Bir Avuç Deniz (2010)

ads
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın