Evlilik

10
ads

İnternet dünyası o kadar hayatımızdan bir parça olmaya başladı ki artık birçok işimizi orada yapabiliyoruz. Günümüzde alışverişler, sohbetler, paylaşımlar, ödevler, bilgilendirmeler, davetler artık internetin hızlı ve kolay dünyasında kendine yer buldu.

Ancak gelişen teknoloji her geçen gün yeni bir günlük işlemi internet ortamına taşıyor. Bu internete taşınma durumunda ise girişimci siteler başrol oynamaya başlıyor.

Bu çalışmalar ile başarıyı yakalayan birçok site mevcut. Ben ise sizlere şimdi evlilik üzerine bir Başarı Hikayesi anlatmak istiyorum.

Malumunuz ülkemiz yapısında evlilik ve aile oldukça önemli bir değerdir. Bu sebeple çok önem verilir. Hatta birçok şehirde evli olmayan erkek ve bayanlara bakış açıları çok farklı bir boyutta olmaktadır. Bu sebeple evlilik ahlak yapımızın temel taşlarından birisidir.

İnternet üzerinden evlilik siteleri uzun bir süredir aktif durumda. Ama birçoğu için pek olumlu şeyler söylenemez. Çünkü evlilikten çok gecelik ilişki kısmına kayan bu siteler zamanla yok olmakta ya da sektörünü değiştirmektedir. Şimdi sizlere bahsedeceğim Evlilik Sitesi ise daha sağlam bir temel üzerinden ilerliyor.

Tr.muslimlife.eu adresi üzerinden hizmet veren site birçok dilde yayında. Ve temel anlamda dünya üzerindeki Müslümanları bir araya getirmek ve uygun çiftleri aile yapmak.

Site içerisine üye olarak girilebiliyor. Üye olurken doldurulan bilgiler ışığında da Eş Arama yaparken size uygun eş adayları belirlenerek karşınıza getiriliyor.

Tabi ki bulunan kişilerle gerek sanal gerekse gerçek dünya üzerinden görüşme yapmak mümkün. Sonrası ise size kalmış. İster evleneceğiniz kişiyi bulduğunuzu düşünüp evlenin, isterseniz kendinizi ve karşınızdakini üzmeden yeni kısmetlere bakın…ads
7 Yorum
  Exclion

  Herşede biraz vardır internet =)

  3 Mayıs 2010
  WirLon

  Şahsen nişanım olursa msn den yapmayı düşünüyorum 🙂

  4 Mayıs 2010
  TuFFy

  Farklı bir proje olmuş.

  4 Mayıs 2010
  McCOY35

  Bu olayı fazla abartmamak gerek bence hani sevgili falan bulunması tamamda bulduktan sonra reel hayata geri dönmeli bence

  4 Mayıs 2010
  how to get rid of man boobs

  Must say I very much liked your writing style through the post and I agree with what you are saying.

  5 Nisan 2011
  Mold allergy symptoms

  My brother suggested I might like this blog. He used to be entirely right. This submit actually made my day. You cann’t imagine simply how a lot time I had spent for this information! Thank you!

  10 Mayıs 2011
  lipitor without prescriptions

  If you’re still on the fence: grab your favorite earphones, head down to a Best Buy and ask to plug them into a Zune then an iPod and see which one sounds better to you, and which interface makes you smile more. Then you’ll know which is right for you.

  14 Mayıs 2011

Bir cevap yazın